ΑθλητικάΠρωτοσέλιδα

Γκάφα από την ΕΠΟ στην κλήρωση της Γ’ Εθνικής – Αλλαγή προγραμμάτος σε Μ.Α Ορφανίου και Αετό Οφρυνίου

banner

Αλλαγή Καβαλιώτικου ντέρμπι στην πρεμιέρα, καθώς η ΕΠΟ πραγματοποίησε γκάφα ολκής με διπλό λάθος στους κλειδάριθμους των ομάδων που συμμετέχουν.

Τα λάθη ήταν ανάμεσα στον Αετό Οφρυνίου και τον Μ.Α Ορφανίου αλλά και της Ένωσης Αλεξανδρούπολης με τον Εθνικό Σόχου, με αποτέλεσμα να αλλάξει ολοκληρωτικά το πρόγραμμα στον Α’ όμιλο της Γ’ Εθνικής.

 

Αναλυτικά το ανανεωμένο πρόγραμμα των Καβαλιώτικων ομάδων στην Γ’ Εθνική:

 

1η αγωνιστική  (11/10)

Νέστος Χρυσούπολης – Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου

Αετός Οφρυνίου – ΑΕ Ευόσμου

 

2η αγωνιστική (18/10)

Πανδραμαϊκός – Νέστος Χρυσούπολης

ΑΕ Διδυμότειχου – Αετός Οφρυνίου

Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου – Αναγέννηση Θαλασσιάς

 

3η αγωνιστική (21/10)

Νέστος Χρυσούπολης – Αλεξανδρούπολη FC

Αετός Οφρυνίου – Άρης Αβάτου

Ηρακλής Αμπελοκήπων – Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου

 

4η αγωνιστική (25/10)

Νέστος Χρυσούπολης – Απόλλων Παραλιμνίου

Δόξα Σιδηροχωρίου – Αετός Οφρυνίου

Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου – Εθνικός Σοχού

 

5η αγωνιστική (01/11)

Απόλλων Παραλιμνίου – Αετός Οφρυνίου

Αναγέννηση Θαλασσιάς – Νέστος Χρυσούπολης

Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου – ΑΕ Ευόσμου

 

6η αγωνιστική (08/11)

Αετός Οφρυνίου – ΑΕ Αμπελοκήπων

Νέστος Χρυσούπολης – Ηρακλής Αμπελοκήπων

ΑΕ Διδυμότειχου – Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου

 

7η αγωνιστική (15/11)

Ορφέας Ξάνθης – Αετός Οφρυνίου

Εθνικός Σοχού – Νέστος Χρυσούπολης

Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου – Άρης Αβάτου

 

8η αγωνιστική (18/11)

Αετός Οφρυνίου – Ελπίδα Σαπών

Νέστος Χρυσούπολης – ΑΕ Ευόσμου

Δόξα Σιδηροχωρίου – Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου

 

9η αγωνιστική (22/11)

Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου – Αετός Οφρυνίου

ΑΕ Διδυμότειχου – Νέστος Χρυσούπολης

 

10η αγωνιστική (29/11)

ΑΕ Αμπελοκήπων – Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου

Αετός Οφρυνίου – Πανδραμαϊκός

Νέστος Χρυσούπολης – Άρης Αβάτου

 

11η αγωνιστική (06/12)

Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου – Ορφέας Ξάνθης

Αλεξανδρούπολη FC – Αετός Οφρυνίου

Δόξα Σιδηροχωρίου – Νέστος Χρυσούπολης

 

12η αγωνιστική (13/12)

Ελπίδα Σαπών –Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου

Αετός Οφρυνίου – Νέστος Χρυσούπολης

 

13η αγωνιστική (16/12)

Απόλλων Παραλιμνίου – Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου

Νέστος Χρυσούπολης – ΑΕ Αμπελοκήπων

Αετός Οφρυνίου – Αναγέννηση Θαλασσιάς

 

14η αγωνιστική (20/12)

Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου – Πανδραμαϊκός

Ορφέας Ξάνθης – Νέστος Χρυσούπολης

Ηρακλής Αμπελοκήπων – Αετός Οφρυνίου

 

15η αγωνιστική (07/01)

Αλεξανδρούπολη FC – Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου

Νέστος Χρυσούπολης – Ελπίδα Σαπών

Αετός Οφρυνίου – Εθνικός Σοχού

 

16η αγωνιστική  (10/01)

Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου-Νέστος Χρυσούπολης

ΑΕ Ευόσμου-Αετός Οφρυνίου

 

17η αγωνιστική (17/01)

Νέστος Χρυσούπολης-Πανδραμαϊκός

Αετός Οφρυνίου-ΑΕ Διδυμότειχου

Αναγέννηση Θαλασσιάς-Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου

 

18η αγωνιστική (24/01)

Αλεξανδρούπολη FC-Νέστος Χρυσούπολης

Άρης Αβάτου-Αετός Οφρυνίου

Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου-Ηρακλής Αμπελοκήπων

 

19η αγωνιστική (31/01)

Απόλλων Παραλιμνίου-Νέστος Χρυσούπολης

Αετός Οφρυνίου-Δόξα Σιδηροχωρίου

Εθνικός Σοχού-Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου

 

20η αγωνιστική (07/02)

Αετός Οφρυνίου-Απόλλων Παραλιμνίου

Νέστος Χρυσούπολης-Αναγέννηση Θαλασσιάς

ΑΕ Ευόσμου-Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου

 

21η αγωνιστική (13/02)

ΑΕ Αμπελοκήπων-Αετός Οφρυνίου

Ηρακλής Αμπελοκήπων-Νέστος Χρυσούπολης

Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου-ΑΕ Διδυμότειχου

 

22η αγωνιστική (21/02)

Αετός Οφρυνίου-Ορφέας Ξάνθης

Νέστος Χρυσούπολης-Εθνικός Σοχού

Άρης Αβάτου-Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου

 

23η αγωνιστική (28/02)

Ελπίδα Σαπών-Αετός Οφρυνίου

ΑΕ Ευόσμου-Νέστος Χρυσούπολης

Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου-Δόξα Σιδηροχωρίου

 

24η αγωνιστική (07/03)

Αετός Οφρυνίου-Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου

Νέστος Χρυσούπολης-ΑΕ Διδυμότειχου

 

25η αγωνιστική (14/03)

Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου-ΑΕ Αμπελοκήπων

Πανδραμαϊκός-Αετός Οφρυνίου

Άρης Αβάτου-Νέστος Χρυσούπολης

 

26η αγωνιστική (21/03)

Ορφέας Ξάνθης-Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου

Αετός Οφρυνίου-Αλεξανδρούπολη FC

Νέστος Χρυσούπολης-Δόξα Σιδηροχωρίου

 

27η αγωνιστική (28/03)

Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου-Ελπίδα Σαπών

Νέστος Χρυσούπολης-Αετός Οφρυνίου

 

28η αγωνιστική (04/04)

Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου-Απόλλων Παραλιμνίου

ΑΕ Αμπελοκήπων-Νέστος Χρυσούπολης

Αναγέννηση Θαλασσιάς-Αετός Οφρυνίου

 

29η αγωνιστική (11/04)

Πανδραμαϊκός-Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου

Νέστος Χρυσούπολης-Ορφέας Ξάνθης

Αετός Οφρυνίου-Ηρακλής Αμπελοκήπων

 

30η αγωνιστική (18/04)

Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου-Αλεξανδρούπολη FC

Ελπίδα Σαπών-Νέστος Χρυσούπολης

Εθνικός Σοχού-Αετός Οφρυνίου

 

 



Σχετικά Άρθρα

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Accept privacy policy

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.

Close