ΑθλητικάΠρωτοσέλιδα

Κεραυνός Κρηνίδων-Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας 3-2 (φωτογραφίες)

Ο Κεραυνός Κρηνίδων επικράτησε σήμερα με σκορ 3-2 απέναντι στην Ένωση Παγγαϊικού Δρυάδας στον 1ο Όμιλο της Β΄Κατηγορίας ΕΠΣΚ.

Το σκορ άνοιξε ο Ξηντάρας για τους γηπεδούχους (1-0)  μόλις στο 9ο λεπτό για να ισοφαρίσουν οι φιλοξενούμενοι με τον Τσέχου στο 27΄ (1-1).

Στο 33΄ ο Σπυρίδης με ένα πανέμορφο μακρινό σουτ έδωσε εκ νέου προβάδισμα (2-1)  στην ομάδα των Κρηνίδων και στο 50ο λεπτό ο Ρέμπας έκανε το 3-1.

Το τελικό 3-2 έγινε με πέναλτι στο 80΄ με εκτελεστή τον Ιωαννίδη για τους φιλοξενούμενους.

Δείτε ορισμένες φωτογραφίες από το σημερινό παιχνίδι που έγινε στο γήπεδο των Κρηνίδων…