Photo-Synthesis

ΑθλητικάΠρωτοσέλιδα

Κύπελλο Ελλάδας: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές της α’ φάσης

Πασχαλίδης Πρότυπες Κατασκευές
Ο Κυπελλούχος Καβάλας, Βύρωνας, ρίχνεται στην μάχη του Κυπέλλου Ελλάδας την ερχόμενη Τετάρτη.

Στα πλαίσια της α’ φάσης του θεσμού, θα υποδεχθεί στο «Ανθή Καραγιάννη» τον ΑΣ Γιαννιτσά στις 17:30 το απόγευμα. Διαιτητής ορίστηκε ο κύριος Δημήτρης Κεφαλάς από την ΕΠΣ Σερρών, με βοηθούς τους κυρίους Χρήστο Παπαδόπουλο και Χρήστο Χωλάνη από την ίδια Ένωση.

Καβαλιώτικο ορισμό έχουμε στο ΔΑΚ Κομοτηνής και την αναμέτρηση του Πανθρακικού με τον Π.Ο Αλεξανδρούπολης, καθώς διαιτητής της αναμέτρησης ορίστηκε η κυρία Αναστασία Μυλοπούλου με βοηθούς τους κυρίους, Ιώαννη Γεωργαντέλη και Ανδρέα Ζαχαριά από την ΕΠΣ Καβάλας.

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ – Α’ ΦΑΣΗ – ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ

ΤΕΤΑΡΤΗ – 31/08/2021 (17:30)

Βύρωνας Καβάλας-ΑΣ Γιαννιτσά

Διαιτητής: Κεφαλάς (Σερρών)

Βοηθοί: Παπαδόπουλος-Χωλάνης (Σερρών)

ΑΕ Καλαμπακίου-Ιωνικός Ιωνίας

Διαιτητής: Δρακίδης (Ξάνθης)

Βοηθοί: Σπάρταλης-Εμίν Κεχαγιά (Ξάνθης)

Αετός Βαρβάρας-ΠΑΟΚ Κρηστώνης

Διαιτητής: Τικόζογλου (Μακεδονίας)

Βοηθοί: Χατζηβασιλείου-Γιατσίδης (Μακεδονίας)

Πανθρακικός-Π.Ο Αλεξανδρούπολης

Διαιτητής: Μυλοπούλου (Καβάλας)

Βοηθοί: Γεωργαντέλης-Ζαχαριάς (Καβάλας)

Αστέρας Τριποτάμου-Άρης Πετεινού

Διαιτητής: Αργυρός (Πέλλας)

Βοηθοί: Βλαδίκας-Σηπάκης (Πέλλας)

Παναργειακός Άργους Ορεστικού-Απόλλων Παραλιμνίου

Διαιτητής: Ρηγόπουλος (Ημαθίας)

Βοηθοί: Γκόγκος-Χριστοδούλου (Ημαθίας)

Π.Ο Ελασσόνας-Ατρόμητος Παλαμά

Διαιτητής: Τασίοπουλος (Θεσσαλίας)

Βοηθοί: Σακκάς-Τασιόπουλος (Θεσσαλίας)

Βατανιακός-Α.Ο Υπάτου

Διαιτητής: Δημεράς (Λάρισας)

Βοηθοί: Μίχος-Διχρής (Λάρισας)

Π.Ο Φύκης-Πύρασος Νέας Αγχιάλου

Διαιτητής: Μαργιόλας (Καρδίτσας)

Βοηθοί: Βογιατζής-Καλογριανίτης (Καρδίτσας)

ΑΕ Ποντίων Κοζάνης-Αναγέννηση Άρτας

Διαιτητής: Μαγγιώρος (Ηπείρου)

Βοηθοί: Γκέλης-Ευαγγέλου (Ηπέιρου)

ΠΑΟ Κουτσελίου-Αστέρας Πετρίτη

Διαιτητής: Τσάνης (Κοζάνης)

Βοηθοί: Δρουδάκης-Μπόλης (Κοζάνης)

AE Nέας Σελεύκειας-Αστέρας Σταυρού

Διαιτητής: Φίτσας (Κέρκυρας)

Βοηθοί: Μιχαλάς-Σάτκλιφ (Κέρκυρας)

A.O Ερμής Μελιγούς-Πανκαμαριακός Καμαρίου

Διαιτητής: Παπαγεωργόπουλος (Αργολίδας)

Βοηθοί: Μαυροκορδόπουλος-Τούμπας (Αργολίδας)

Απόλλων Ευπαλίου-Φοίνικας Ν. Επιδαύρου

Διαιτητής: Ξηρογιάννης (Βοιωτίας)

Βοηθοί: Βασιλείου-Ιωάννου (Βοιωτίας)

Πανθουριακός-Διαγόρας Βραχνεϊκων

Διαιτητής: Μπόζνος (Αρκαδίας)

Βοηθοί: Κωνσταντόπουλος-Λουκάς (Αρκαδίας)

Τηλυκράτης Λευκάδας-ΟΦΜ Μολαϊκός

Διαιτητής: Τσιώρης (Άρτας)

Βοηθοί: Τσαντάς-Μάνος (Άρτας)

Πανελευσινιακός-Απόλλων Αγ. Ιωάννη Χανίων

Διαιτητής: Ζαχαρόπουλος (Αν. Αττικής)

Βοηθοί: Αλεξοπούλου-Τσέλιος (Αν. Αττικής)

Άρης Βούλας-Α.Ο Ν. Αρτάκης

Διαιτητής: Καλορίζος (Φθιώτιδας)

Βοηθοί: Μαρκαντωνάτος-Καμπιώτης (Αθηνών)

Αετός Λουτρών-ΓΠΣ Αλμυρός

Διαιτητής: Καπίρης (Αθηνών)

Βοηθοί: Βλατάκης-Ανδρέου (Αθηνών)

Ερμής Ζωνιανών-ΓΣ Ηλιούπολης

Διαιτητής: Γεωργόπουλος (Χανίων)

Βοηθοί: Μαυρεδάκης-Πέτσας (Χανίων)

Ποσειδών Καρδαμύλων-ΑΕΡ Αφάντου

Διαιτητής: Γκαϊτατζής (Αθηνών)

Βοηθοί: Μπακογιάννης-Τζέλος (Αθηνών)

Παλληξουριακός-ΠΑΟ Βάρδας (01/09)

Διαιτητής: Οικονόμου (Αχαϊας)

Βοηθοί: Καρράς-Σωτηρόπουλος (Αχαϊας)

Α.Ο Κασταρίου-Ναυπακτιακός Αστέρας (01/09)

Διαιτητής: Ρέκκας (Μεσσηνίας)

Βοηθοί: Καραμπέτσος-Τσούκας (Μεσσηνίας)

 

Ετικέτες


Σχετικά Άρθρα

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.

Accept privacy policy

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.

Close