ΑθλητικάΠρωτοσέλιδα

Ο Μπαϊρακτάρης από την Αθήνα ορίστηκε στο παιχνίδι του ΑΟΚ στον Βόλο – Ορίστηκαν οι διαιτητές της 11ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής

banner

Ορίστηκαν οι διαιτητές της 10ης αγωνιστικής της Football League και της 11ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής κατηγορίας.

Τριάδα από την Αττική ορίστηκε στο γήπεδο της Νεάπολης του Βόλου για το παιχνίδι του ΑΟΚ με την τοπική Νίκη.

Θρακιώτικη τριάδα ορίστηκε στο Οφρύνιο για το παιχνίδι του Αετού με τον Πανσερραϊκό.

Τριάδα από το Κιλκίς ορίστηκε στο ΔΑΚ Χρυσούπολης, για το παιχνίδι του Κεραυνού Πέρνης με τον Πανδραμαϊκό.

Ο Καρπουζέλης από τις Σέρρες ορίστηκε να διευθύνει το παιχνίδι της Δόξας Θεολόγου στο Κιλκίς.

 

FOOTBALL LEAGUE – 10Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ

Νίκη Βόλου-Α.Ο Καβάλα

Διαιτητής: Μπαϊρακτάρης (Αθηνών)

Βοηθοί: Κάλλης-Καραθανάσης (Αν. Αττικής)

Α.Ο Τρίκαλα-ΟΦ Ιεράπετρας

Διαιτητής: Κάτοικος (Αθηνών)

Βοηθοί: Παγουρτζής (Πειραιώς)-Παγουράς (Βοιωτίας)

Βέροια-Καλαμάτα

Διαιτητής: Τζουμαλάκης (Σερρών)

Βοηθοί: Νταβέλας (Μακεδονίας)-Αναστασιάδης (Σερρών)

ΑΕ Ασπροπύργου-Ιάλυσος Ρόδου

Διαιτητής: Πατεμτζής (Ηρακλείου)

Βοηθοί: Γαρεφαλάκης-Μαυραντωνάκης (Ηρακλείου)

Θεσπρωτός-Αιγάλεω

Διαιτητής: Πάνος (Ηπείρου)

Βοηθοί: Διαμαντής (Ηπείρου)-Σκορδύλης (Κέρκυρας)

Διαγόρας Ρόδου-Ολυμπιακός Βόλου

Διαιτητής: Ματσούκας (Αιτωλοακαρνανίας)

Βοηθοί: Τσιλίκας (Αιτωλοακαρνανίας)-Γούρνιας (Αν. Αττικής)

Ιωνικός-Π.Ο Τρίγλιας

Διαιτητής: Τζαμουτζαντώνης (Χίου)

Βοηθοί: Πετρίδης (Χίου)-Οικονόμου (Δυτ. Αττικής)

 

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ – 11Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ – ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ

Αετός Οφρυνίου-Πανσερραϊκός

Διαιτητής: Τσοπουλίδης (Ξάνθης)

Βοηθοί: Γκιόση-Καραγιάννης (Θράκης)

Κεραυνός Πέρνης-Πανδραμαϊκός

Διαιτητής: Ασβεστόπουλος (Κιλκίς)

Βοηθοί: Χαραλαμπόπουλος-Μαυρίδης (Κιλκίς)

Κιλκισιακός-Δόξα Θεολόγου

Διαιτητής: Καρπουζέλης (Σερρών)

Βοηθοί: Κουβαλάκης-Ραβίκαλης (Δράμας)

Άρης Αβάτου-Απόλλων Παραλιμνίου

Διαιτητής: Παρχαρίδης (Δράμας)

Βοηθοί: Οικονομίδης-Παστιάδης (Δράμας)

Ένωση Αλεξανδρούπολης-Ορφέας Puma Ξάνθης

Διαιτητής: Τσιλίκας (Καβάλας)

Βοηθοί: Ζαχαριάς-Πετσινάκης (Καβάλας)

Δόξα Κάτω Καμήλας-Ηρακλής Ν. Ζυγού

Διαιτητής: Κατεριάδης (Πέλλας)

Βοηθοί: Ταγκαλίδης (Πέλλας)-Καλλινιώτης (Σάμου)



Σχετικά Άρθρα

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Accept privacy policy

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.

Close