Kouros-Black-Friday
Photo-Synthesis

ΑθλητικάΠρωτοσέλιδα

Τα αποτελέσματα της 3ης αγωνιστικής της φάσης των Ομίλων – Αναβολές σε Λιμένα και Καλλιράχη (+ τελικές βαθμολογίες)

Πασχαλίδης Πρότυπες Κατασκευές
Με δυο αναβολές ολοκληρώθηκε η 3η αγωνιστική της φάσης των Ομίλων του Κυπέλλου της ΕΠΣ Καβάλας καθώς αναβλήθηκαν τα παιχνίδια Θεαγένης-Άρης Πρίνου και Κεραυνός Καλλιράχης-Δόξα Αμυγδαλεώνα.

Παρά τις αναβολές, έγιναν γνωστές οι 17 από τις 18 ομάδες που θα βρεθούν στην β’ φάση του θεσμού.

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΠΣ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ – 3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ – 3η αγωνιστική

Αίας Παναγίας-Α.Ο Ποταμιάς 1-3

Θεαγένης-Άρης Πρίνου ANABOΛΗ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ – ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

  1. Άρης Πρίνου* 6 (8-3)
  2. Α.Ο Ποταμιάς 6 (8-7)
  3. Αίας Παναγίας 1 (3-8)
  4. Θεαγένης* 1 (3-4)

 

B’ ΟΜΙΛΟΣ – 3η αγωνιστική

Κεραυνός Καλλιράχης-Δόξα Θεολόγου ΑΝΑΒΟΛΗ

Ρεπό: Αναγέννηση Λιμεναρίων

Β’ ΟΜΙΛΟΣ – ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

  1. Αναγέννηση Λιμεναρίων 6 (3-1)
  2. Δόξα Θεολόγου* 0 (1-2)
  3. Κεραυνός Καλλιράχης* 0 (0-1)

 

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ – 3η αγωνιστική

Πανιώνιος Ξεριά-Άρης Πηγών 1-2

Μακεδονικός Αγιάσματος-Απόλλων Χρυσοχωρίου 1-3

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ – ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

  1. Απόλλων Χρυσοχωρίου 9 (6-2)
  2. Άρης Πηγών 6 (6-3)
  3. Μακεδονικός Αγιάσματος 3 (5-9)
  4. Πανιώνιος Ξεριά 0 (4-7)

 

Δ’ ΟΜΙΛΟΣ – 3η αγωνιστική

Καβάλα 2004-Άγιος Λουκάς 1-0

Ατρόμητος Χαλκερού-Ναζιανζός 2-1

Δ’ ΟΜΙΛΟΣ – ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

  1. Ατρόμητος Χαλκερού 7 (7-2)
  2. Καβάλα 2004 7 (4-1)
  3. Ναζιανζός 3 (4-5)
  4. Άγιος Λουκάς 0 (1-8)

 

Ε’ ΟΜΙΛΟΣ – 3η αγωνιστική

ΑΕΚ Καβάλας-ΠΑΟΚ Καβάλας 1-1

Ηρακλής Καβάλας-Βύρωνας Καβάλας 1-4

Ε’ ΟΜΙΛΟΣ – ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

  1. Βύρωνας Καβάλας 9 (12-1)
  2. ΑΕΚ Καβάλας 4 (4-5)
  3. ΠΑΟΚ Καβάλας 2 (2-7)
  4. Ηρακλής Καβάλας 1 (3-8)

 

ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ – 3η αγωνιστική

Άρης Ζυγού-Δόξα Αμυγδαλεώνα 1-0

M.A Φιλίππων-Ασπίς Πολυστύλου 0-1

ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ – ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

  1. Άρης Ζυγού 7 (5-2)
  2. Δόξα Αμυγδαλεώνα 6 (7-2)
  3. Ασπίς Πολυστύλου 4 (2-4)
  4. Μ.Α Φιλίππων 0 (2-8)

 

Z’ ΟΜΙΛΟΣ – 3η αγωνιστική

Αετός Οφρυνίου-Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας 0-0

ΑΣ Παγγαίο-Κεραυνός Κρηνίδων 3-0

Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ – ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

  1. Αετός Οφρυνίου 7 (8-2)
  2. ΑΣ Παγγαίο 6 (8-7)
  3. Κεραυνός Κρηνίδων 3 (3-7)
  4. Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας 1 (3-6)

 

H’ ΟΜΙΛΟΣ – 3η αγωνιστική

Ελπίδες Καβάλας-Μακεδονικός Αμισιανών 1-4

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος-Ορφέας Ελευθερούπολης 2-0

Η’ ΟΜΙΛΟΣ – ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

  1. Βυζάντιο Κοκκινοχώματος 9 (10-1)
  2. Ορφέας Ελευθερούπολης 6 (10-3)
  3. Μακεδονικός Αμισιανών 3 (6-8)
  4. Ελπίδες Καβάλας 0 (1-15)

 

Θ’ ΟΜΙΛΟΣ – 3η αγωνιστική

Βρασίδας Ν. Περάμου-Κεραυνός Ελευθερών 3-0

ΠΑΟΚ Αγ. Ανδρέα-Ατρόμητος Ακροβουνίου 1-2

Θ’ ΟΜΙΛΟΣ – ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

  1. Βρασίδας Ν. Περάμου 9 (10-0)
  2. Ατρόμητος Ακροβουνίου 6 (5-6)
  3. ΠΑΟΚ Αγ. Ανδρέα 3 (3-7)
  4. Κεραυνός Ελευθερών 0 (3-8)

 

(*) Έχουν παιχνίδι λιγότερο

Ετικέτες


Σχετικά Άρθρα

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Accept privacy policy

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.

Close