Photo-Synthesis

ΑθλητικάΠρωτοσέλιδα

Τα αποτελέσματα της πρεμιέρας των Ομίλων του Κυπέλλου της ΕΠΣ Καβάλας (+ βαθμολογία)

Πασχαλίδης Πρότυπες Κατασκευές
Η πρεμιέρα της φάσης των Ομίλων του Κυπέλλου της ΕΠΣ Καβάλας πραγματοποιήθηκε αυτό το Σαββατοκύριακο.

Τα φαβορί έκαναν το χρέος τους στις περισσότερες περιπτώσεις ενώ νίκες-έκπληξη πέτυχαν ο Απόλλων Χρυσοχωρίου, ο ΑΣ Παγγαίο και ο ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα κόντρα σε ομάδες μεγαλύτερης κατηγορίας.

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΠΣ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΦΑΣΗ ΟΜΙΛΩΝ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ – 1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Α.Ο Ποταμιάς-Άρης Πρινου 2-4

Θεαγενης-Αιας Παναγίας 1-1

 

Α’ ΟΜΙΛΟΣ – ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

  1. Άρης Πρίνου 3 (4-2)
  2. Αίας Παναγίας 1 (1-1)
  3. Θεαγένης 1 (1-1)
  4. Α.Ο Ποταμιάς 0 (2-4)

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ – 2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Αναγέννηση Λιμεναριων-Κεραυνός Καλλιράχης 1-0

Ρεπό: Δόξα Θεολόγου

Β’ ΟΜΙΛΟΣ – ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

  1. Αναγέννηση Λιμεναρίων 3 (1-0)
  2. Δόξα Θεολόγου* 0 (0-0)
  3. Κεραυνός Καλλιράχης 0 (0-1)

(*) Έχει κάνει το ρεπό της

 

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ – 1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Απόλλων Χρυσοχωριου-Αρης Πηγών 1-0

Πανιώνιος Ξερια-Μακεδονικός Αγιασματος 2-3

 

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ – ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

  1. Μακεδονικός Αγιάσματος 3 (3-2)
  2. Απόλλων Χρυσοχωρίου 3 (1-0)
  3. Πανιώνιος Ξεριά 0 (2-3)
  4. Άρης Πηγών 0 (0-1)

 

Δ’ ΟΜΙΛΟΣ – 1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Καβάλα 2004-Ναζιανζος 2-0

Άγιος Λουκάς-Ατρόμητος Χαλκερου ΑΝΑΒΟΛΗ

 

Δ’ ΟΜΙΛΟΣ – ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

  1. Καβάλα 2004 3 (2-0)
  2. Ατρόμητος Χαλκερού* 0 (0-0)
  3. Άγιος Λουκάς* 0 (0-0)
  4. Ναζιανζός 0 (0-2)

(*) Έχουν παιχνίδι λιγότερο

 

Ε’ ΟΜΙΛΟΣ – 1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΟΚ Καβάλας-Βύρωνας Καβάλας 0-5

Ηρακλής Καβάλας -ΑΕΚ Καβάλας 1-3

 

Ε’ ΟΜΙΛΟΣ – 1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  1. Βύρωνας Καβάλας 3 (5-0)
  2. ΑΕΚ Καβάλας 3 (3-1)
  3. Ηρακλής Καβάλας 0 (1-3)
  4. ΠΑΟΚ Καβάλας 0 (0-5)

 

ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ – 1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Μ.Α Φιλίππων-Δόξα Αμυγδαλεωνα 1-4

Άρης Ζυγού-Ασπίς Πολυστύλου 1-1

 

ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ – ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

  1. Δόξα Αμυγδαλεώνα 3 (4-1)
  2. Ασπίς Πολυστύλου 1 (1-1)
  3. Άρης Ζυγού 1 (1-1)
  4. Μ.Α Φιλίππων 0 (1-4)

 

Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ – 1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κεραυνός Κρηνιδων-Αετος Οφρυνίου 0-3

ΑΣ Παγγαίο-Ενωση Παγγαιϊκου Δρυαδας 3-2

Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ – ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

  1. Αετός Οφρυνίου 3 (3-0)
  2. ΑΣ Παγγαίο 3 (3-2)
  3. Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας 0 (2-3)
  4. Κεραυνός Κρηνίδων 0 (0-3)

 

 

Η’ ΟΜΙΛΟΣ – 1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ελπίδες Καβάλας-Ορφέας Ελευθερούπολης 0-5

Μακεδονικός Αμισιανων-Βυζαντιο Κόκκινοχώματος 1-2

 

Η’ ΟΜΙΛΟΣ – ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

  1. Ορφέας Ελευθερούπολης 3 (5-0)
  2. Βυζάντιο Κοκκινοχώματος 3 (2-1)
  3. Μακεδονικός Αμισιανών 0 (1-2)
  4. Ελπίδες Καβάλας 0 (0-5)

 

Θ’ ΟΜΙΛΟΣ – 1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ατρόμητος Ακροβουνίου-Βρασιδας Ν. Περαμου 0-3

ΠΑΟΚ Αγ. Ανδρέα-Κεραυνός Ελευθερών 2-1

 

Θ’ ΟΜΙΛΟΣ – ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

  1. Βρασίδας Ν. Περάμου 3 (3-0)
  2. ΠΑΟΚ Αγ. Ανδρέα 3 (2-1)
  3. Κεραυνός Ελευθερών 0 (1-2)
  4. Ατρόμητος Ακροβουνίου 0 (0-3)

 

Ετικέτες


Σχετικά Άρθρα

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Accept privacy policy

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.

Close