Δημοτικές και Περιφερειακές εκλογέςΠολιτικήΠρωτοσέλιδαΣημαντικά

Σταυροί προτίμησης ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΣΥΜΒΟΥΛΩΝ σε ΟΛΟΥΣ τους Δήμους του νομού Καβάλας

banner

ΔΗΜΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

Ανάσα για τον Δήμο-Δήμητρα Τσανάκα

Εκλογική Περιφέρεια Καβάλας

  1. ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του Νικολάου 1275
  2. ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Ζάμπα 1047
  3. ΔΡΑΚΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Ιωάννη 999
  4. ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου 920
  5. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Θεοδώρου 866
  6. ΔΡΑΚΟΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Εμμανουήλ 791
  7. ΤΕΛΙΔΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ (ΑΚΗΣ) του Βελισσαρίου 628
  8. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του Βασιλείου 625
  9. ΠΡΟΜΟΥΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ευστρατίου 622
  10. ΚΟΥΦΑΤΖΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Γεωργίου 605
  11. ΤΣΟΥΡΟΥΚΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Παρασκευά 586
  12. ΚΑΖΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου 493
  13. ΓΟΥΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Κωνσταντίνου 466
  14. ΤΣΑΜΑΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ του Γεωργίου 466
  15. ΤΟΥΛΚΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του Δημητρίου 449
  16. ΒΡΑΝΑ-ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΛΑ) του Νικολάου Μιχαήλ 410
  17. ΓΚΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιωάννη 408
  18. ΧΙΩΤΗ – ΠΡΑΣΣΑ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΟΡΙΝΑ) του Ιωάννη 402
  19. ΣΠΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου 389
  20. ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του Χαράλαμπου 354
  21. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΧΑΡΗΣ) του Τριαντάφυλλου 339
  22. ΚΛΕΙΤΣΙΩΤΟΥ ΟΛΓΑ του Δαμιανού 329
  23. ΧΙΖΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Χαράλαμπου 306
  24. ΧΙΖΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Θωμά 305
  25. ΝΑΣΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του Γεωργίου 304
  26. ΚΑΠΛΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννη 290
  27. ΦΑΣΟΥΛΑΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ του Ευστρατίου 266
  28. ΜΥΤΑΚΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Κωνσταντίνου 264
  29. ΤΣΙΑΡΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του Παναγιώτη 259
  30. ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Παναγιώτη 251
  31. ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ του Ηλία 241
  32. ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Μάρκου 199
  33. ΤΡΙΚΚΑΛΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου 186
  34. ΜΑΓΚΑΦΙΝΗ ΑΝΘΟΥΛΑ του Αδάμ 176
  35. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Κυριάκου 173
  36. ΧΑΪΤΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΜΠΟΥΜΠΟΥ) του Παύλου 160
  37. ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΣΟΥΣΑΝΑ (ΤΑΝΙΑ) του Αγαμέμνονα 155
  38. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΡΟΠΗ του Ιωάννη 148
  39. ΤΣΑΠΙΤΣΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Στεφάνου 145
  40. ΚΟΨΑΧΕΙΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Παύλου 144
  41. ΚΑΜΠΑΤΑΗ ΜΑΡΙΑ του Γεωργίου 129
  42. ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ του Κωνσταντίνου 127
  43. ΣΑΡΑΦΟΥΔΗ ΟΥΡΑΝΙΑ του Αθανασίου 127
  44. ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Προδρόμου 112
  45. ΖΑΧΑΡΙΑΔΟΥ-ΛΟΥΪΖΟΥ ΣΟΦΙΑ του Χριστοφόρου 111
  46. ΛΑΜΠΑΔΑΡΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του Ευαγγέλου 107
  47. ΚΑΪΤΑΤΖΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Αθανασίου 100
  48. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΓΙΑΝΝΟΥ του Κυριατζή 85
  49. ΣΠΥΡΟΓΛΙΔΟΥ ΑΝΑΤΟΛΗ του Δημητρίου 35
  50. ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ ΠΕΛΑΓΙΑ του Νικολάου 35
  51. ΚΟΥΤΟΥΚΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του Παναγιώτη 27

Εκλογική Περιφέρεια Φιλίππων

  1. ΚΑΛΑΝΤΑΡΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του Πέτρου 1740
  2. ΤΣΑΠΑΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Παναγιώτη 760
  3. ΔΑΛΑΚΟΥΔΗ – ΜΗΛΙΑΔΗ ΠΑΣΧΑΛΙΑ του Ιωάννη 739
  4. ΜΕΛΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Χρήστου 642
  5. ΔΑΛΑΚΟΥΡΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του Χρήστου 620
  6. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Κίμωνα 561
  7. ΜΗΤΣΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Φωτίου 440
  8. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του Νικολάου 263
  9. ΒΡΑΜΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του Παντελή 196
  10. ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του Χαράλαμπου 185
  11. ΧΟΥΛΙΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ του Παναγιώτη 166

Σύγχρονος Δήμος-Θόδωρος Μουριάδης

Εκλογική Περιφέρεια Καβάλας

  1. ΠΑΠΠΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1092
  2. ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 881
  3. ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 594
  4. ΙΑΚΩΒΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΦΙΛΑΝΔΡΟΥ 543
  5. ΜΟΥΜΤΣΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ 497
  6. ΠΕΦΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ 494
  7. ΞΟΥΛΟΓΗΣ ΦΙΛΗΜΩΝ του ΧΡΗΣΤΟΥ 482
  8. ΒΑΚΙΡΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ 479
  9. ΧΕΙΜΩΝΑ ΣΥΜΕΛΑ (ΜΕΛΙΝΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 449
  10. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ 424
  11. ΔΡΟΣΟΥ-ΚΑΚΑΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ (ΜΑΡΙΑΝΝΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 415
  12. ΜΠΟΣΝΑΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 402
  13. ΡΙΖΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ του ΜΑΡΚΟΥ 391
  14. ΤΣΙΤΣΙΛΙΚΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 358
  15. ΜΕΪΤΑΝΙΔΟΥ ΑΝΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 344
  16. ΔΑΣΚΑΛΟΥΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΘΑΝΑΣΗΣ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 335
  17. ΜΠΟΖΟΥΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 329
  18. ΜΑΡΚΑΚΗ-ΚΑΜΠΕΡΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 314
  19. ΧΑΡΠΑΝΤΙΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ 305
  20. ΚΑΓΙΑΝΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΔΩΡΑ) του ΙΩΑΝΝΗ 281
  21. ΠΟΔΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 275
  22. ΚΟΥΡΒΟΥΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΛΕΩΝΙΔΑ 254
  23. ΚΟΥΡΟΥΞΟΥΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 223
  24. ΠΕΡΒΑΝΑ-ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ (ΦΟΥΛΗ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 209
  25. ΧΑΤΖΗΦΡΑΝΤΖΗ-ΘΩΜΑΪΔΟΥ ΑΝΘΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 189
  26. ΓΚΙΟΥΖΕΛΗ (ΤΣΑΡΔΑΚΛΗ) ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΑΝΔΡΕΑ        175
  27. ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 169
  28. ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ 167
  29. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΜΕΝΕΛΑΟΥ 162
  30. ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΕΛΕΝΗ (ΕΛΙΝΑ) του ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΥ 160
  31. ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΟΡΔΑΝΗ 152
  32. ΒΑΚΙΡΤΖΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  151
  33. ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΕΛΠΙΔΑ του ΙΩΑΝΝΗ 148
  34. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΕΛΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 141
  35. ΖΑΧΑΡΙΑΔΟΥ ΖΩΗ (ΖΙΖΗ) συζ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 134
  36. ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 131
  37. ΟΥΡΑΝΟΣ ΠΑΓΩΝΗΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΝΑΚΗΣ) του ΔΙΑΜΑΝΤΗ 115
  38. ΜΠΑΡΜΠΑ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΙΚΗ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 115
  39. ΒΙΡΓΙΛΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 111
  40. ΠΑΝΤΑΖΟΓΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 88
  41. ΜΕΤΑΞΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 73
  42. ΖΑΓΟΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 71
  43. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 70
  44. ΤΟΠΑΛΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 50
  45. ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ (ΕΥΑ) του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 49
  46. ΣΕΒΑΣΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 48
  47. ΧΡΗΣΤΙΔΟΥ-ΣΤΟΪΜΕΝΟΒΑ ΓΚΕΡΓΚΑΝΑ (ΓΕΩΡΓΙΑ) του ΓΚΕΝΑΝΤΙ 35

Εκλογική περιφέρεια Φιλίππων

  1. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 1069
  2. ΧΡΟΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 865
  3. ΚΕΛΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ 659
  4. ΣΑΛΤΖΙΔΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ (ΧΑΡΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ 549
  5. ΚΑΛΤΣΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ του ΙΣΑΑΚ 383
  6. ΜΑΡΤΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 359
  7. ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 274
  8. ΓΑΖΕΤΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 246
  9. ΓΙΟΥΡΟΥΚΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 212
  10. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΟΡΔΑΝΗ 193

Ο Τόπος της Ζωής μας-Μάκης Παπαδόπουλος

Εκλογική Περιφέρεια Καβάλας

  1. ΓΟΥΝΕΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 628
  2. ΚΟΥΝΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 556
  3. ΜΟΥΤΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 489
  4. ΔΕΛΗΚΑΡΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 458
  5. ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 421
  6. ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΥΜΕΩΝ 418
  7. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 413
  8. ΜΠΟΥΜΠΟΥΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 398
  9. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΛΑΚΗΣ) του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 397
  10. ΣΟΦΙΑΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 372
  11. ΛΟΥΠΕΪΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΛΑΖΑΡΟΥ 359
  12. ΣΑΡΙΚΛΟΓΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ 358
  13. ΠΑΠΑΚΟΣΜΙΔΗΣ ΝΑΘΑΝΑΗΛ (ΘΑΝΟΣ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 341
  14. ΣΤΑΜΟΥ-ΚΑΛΑΦΑΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΤΙΝΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 340
  15. ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑΣ ΔΡΟΣΟΣ (ΣΟΥΛΗΣ) του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 333
  16. ΜΩΫΣΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 327
  17. ΑΔΑΜΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 304
  18. ΚΡΟΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 300
  19. ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ 294
  20. ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ 271
  21. ΚΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 236
  22. ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ 215
  23. ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 206
  24. ΒΛΑΧΑΚΗ-ΝΕΣΤΟΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ 206
  25. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 205
  26. ΒΑΜΒΑΚΙΔΟΥ ΒΙΛΕΛΜΙΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 184
  27. ΜΑΚΕΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ (ΕΛΛΗ) του ΙΩΑΝΝΗ 180
  28. ΤΣΙΟΜΠΑΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ 179
  29. ΚΟΥΤΑΛΙΑΓΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΣΟΥΛΗ) του ΑΓΓΕΛΟΥ 174
  30. ΓΚΟΓΚΟΣ ΜΑΡΚΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 172
  31. ΚΑΛΟΓΡΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 169
  32. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 165
  33. ΔΑΜΙΑΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ 157
  34. ΚΟΝΔΥΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 156
  35. ΜΟΥΜΤΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 153
  36. ΣΤΑΜΠΟΛΤΖΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ 147
  37. ΙΟΡΔΑΝΟΒΑ ΑΔΕΛΑΪΔΑ του ΙΟΡΔΑΝ 139
  38. ΤΟΤΟΣΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΘΩΜΑ 132
  39. ΒΕΓΙΝΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 131
  40. ΓΚΑΡΑΝΑΤΣΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (ΑΝΤΖΕΛΑ) του ΙΩΑΝΝΗ 131
  41. ΤΖΙΒΕΛΕΚΗΣ ΚΛΕΩΝ του ΙΩΑΝΝΗ 125
  42. ΝΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 102
  43. ΣΕΜΕΡΤΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 89
  44. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΑΛΕΚΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 88
  45. ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΦΑΙΔΩΝΑ 87
  46. ΜΑΝΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΔΡΑΚΟΥ 85
  47. ΤΣΑΛΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΑ) του ΣΟΦΟΚΛΗ 82
  48. ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ-ΠΕΡΓΑΜΙΝΕΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 74
  49. ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ (ΝΟΥΛΑ) του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 72
  50. ΑΝΔΡΕΑΔΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ (ΕΦΗ) του ΑΝΔΡΕΑ 72
  51. ΜΑΣΤΡΑΝΔΡΕΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 69

Εκλογική Περιφέρεια Φιλίππων

  1. ΙΓΝΑΤΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 778
  2. ΠΡΟΥΣΑΕΥΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΣΑΒΒΑ 763
  3. ΚΩΤΑΪΔΗΣ ΙΩΣΗΦ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 671
  4. ΜΠΑΖΔΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 614
  5. ΚΟΥΤΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 467
  6. ΤΟΥΝΟΥΣΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ (ΘΕΝΙΑ) του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 406
  7. ΜΠΑΛΤΖΙΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 366
  8. ΣΚΡΙΤΣΟΒΑΛΗ ΣΟΦΙΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ 318
  9. ΚΟΝΤΟΥ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗ (ΒΑΝΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 286
  10. ΤΣΟΥΛΟΥΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ) του ΑΝΕΣΤΗ 203
  11. ΖΙΑΡΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 159

Κοινωνική Αποτελεσματική Παρέμβαση-Βαγγέλης Παππάς

Εκλογική Περιφέρεια Καβάλας

  1. ΚΕΛΑΪΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ 805
  2. ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 684
  3. ΒΑΚΙΡΤΖΗ ΣΑΪΑ (ΕΛΣΑ) συζ. ΧΡΗΣΤΟΥ 443
  4. ΑΛΜΥΡΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 386
  5. ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 321
  6. ΜΑΚΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 254
  7. ΤΖΙΜΕΡΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 244
  8. ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 216
  9. ΝΙΚΗΤΟΓΛΟΥ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του ΣΩΚΡΑΤΗ 198
  10. ΜΑΝΤΑΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 193
  11. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ 191
  12. ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 190
  13. ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ) του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 189
  14. ΣΑΡΡΟΥ-ΒΛΑΧΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ 180
  15. ΒΟΓΙΑΤΖΗ-ΚΙΟΥΡΚΤΣΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ 169
  16. ΔΕΡΒΙΔΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΣΑΒΒΑ 166
  17. ΚΟΥΜΟΥΣΙΔΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 162
  18. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΒΡΑΑΜ 153
  19. ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΘΩΜΑ 149
  20. ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ ΛΕΟΝΤΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ  149
  21. ΜΑΚΡΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ 143
  22. ΠΙΣΤΕΛΑ ΕΙΡΗΝΗ συζ. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 136
  23. ΜΗΣΙΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ 134
  24. ΠΛΑΣΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ      129
  25. ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ 125
  26. ΤΕΛΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ 120
  27. ΜΑΥΡΟΜΑΤΗ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 119
  28. ΚΑΡΤΑΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 113
  29. ΚΑΪΣΙΔΟΥ ΟΞΑΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 112
  30. ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 111
  31. ΝΑΝΟΥ ΑΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 108
  32. ΣΕΪΤΑΝΙΔΟΥ-ΤΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΟΜΝΙΚΗ (ΝΤΟΝΑ) του ΙΩΑΝΝΗ 103
  33. ΣΟΦΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 95
  34. ΤΣΑΡΙΚΤΣΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΜΠΕΤΤΥ) του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ 95
  35. ΠΟΥΛΟΥΚΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΟΥΚΑ 88
  36. ΣΤΟΪΚΟΥ-ΖΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 81
  37. ΚΟΥΓΚΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 80
  38. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΤΟΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 72
  39. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 68
  40. ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ του ΠΑΥΛΟΥ 67
  41. ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ-ΠΑΤΣΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 62
  42. ΚΑΠΑΚΤΣΟΓΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 61
  43. ΓΑΡΓΑΝΟΥΡΑΚΗ ΑΘΗΝΑ του ΘΩΜΑ 61
  44. ΓΚΑΓΚΑΣΟΥΛΗ ΜΑΛΑΜΑΤΗ (ΜΑΤΙΝΑ) του ΑΡΓΥΡΙΟΥ 61
  45. ΤΖΑΘΑ-ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΗΛΙΑ 60
  46. ΜΑΣΤΑΝΙΑΔΟΥ-ΜΑΤΕΝΤΖΙΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ 59
  47. ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ-ΜΑΣΑΔΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ (ΦΙΛΙΩ) του ΗΛΙΑ 52
  48. ΚΥΠΡΙΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 41
  49. ΓΙΟΥΒΑΝΤΣΟΥΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 41
  50. ΜΑΓΔΑΛΗΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 24
  51. ΤΣΟΤΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ 10

Εκλογική Περιφέρεια Φιλίππων

  1. ΚΑΛΠΑΚΙΔΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ (ΘΕΜΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 767
  2. ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 662
  3. ΖΕΪΜΠΕΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 357
  4. ΛΕΜΟΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΚΕΙΜ 320
  5. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 292
  6. ΤΣΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 235
  7. ΧΑΤΖΗΪΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΣΑΒΒΑ 187
  8. ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΛΑΖΑΡΟΥ 180
  9. ΔΑΜΙΑΝΙΔΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 175
  10. ΜΕΧΤΕΡΙΔΟΥ ΕΥΡΩΠΗ (ΕΥΗ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 128
  11. ΚΟΥΚΟΥΝΑΡΗ ΠΑΡΘΕΝΑ (ΝΕΝΑ) του ΛΑΖΑΡΟΥ 63

Συμπαράταξη Πολιτών-Άρης Βέρρος

Εκλογική Περιφέρεια Καβάλας

  1. ΜΟΥΡΤΑΣΑΓΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 326
  2. ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 280
  3. ΜΟΥΤΣΟΚΑΠΑ ΕΛΕΝΗ-ΧΑΡΑ (ΝΕΛΗ) του ΑΣΤΕΡΙΟΥ 220
  4. ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΜΑΙΟΥ 214
  5. ΣΙΑΜΑΤΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 199
  6. ΒΕΛΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 181
  7. ΑΡΑΣΙΔΗΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 165
  8. ΖΗΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΛΣΑΜΗ 158
  9. ΜΟΔΟΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 142
  10. ΧΑΤΖΗΚΑΜΑΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 134
  11. ΚΕΪΣΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 129
  12. ΤΣΙΜΠΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 129
  13. ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 126
  14. ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΑΡΗΣ) του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 117
  15. ΤΣΙΡΩΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 109
  16. ΜΠΑΜΠΑΤΖΙΚΟΥ ΑΛΕΞΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 105
  17. ΣΟΦΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 98
  18. ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΝΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 92
  19. ΠΑΣΒΑΝΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 92
  20. ΝΑΛΜΠΑΝΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΠΕΤΡΟΥ 88
  21. ΑΜΠΑΤΖΗ ΜΕΡΟΠΗ (ΜΑΙΡΗ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 79
  22. ΚΟΥΤΛΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 77
  23. ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ 75
  24. ΑΓΓΕΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ-ΚΥΡΙΑΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 74
  25. ΦΡΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 74
  26. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 74
  27. ΚΥΡΚΟΥ ΝΑΥΣΙΚΑ του ΜΙΧΑΗΛ 69
  28. ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 67
  29. ΠΕΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 65
  30. ΣΤΑΓΓΙΔΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 61
  31. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 60
  32. ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 56
  33. ΠΡΩΙΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΤΖΩΡΤΖΙΝΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ 52
  34. ΣΑΜΛΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ (ΜΙΛΤΟΣ) του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 51
  35. ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ ΣΥΜΕΩΝ (ΣΙΜΟΣ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 51
  36. ΒΑΝΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΟΦΟΚΛΗ 49
  37. ΚΟΜΝΗΝΟΣ ΚΟΜΝΗΝΟΣ (ΝΑΚΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ 48
  38. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΤΕΛΕΜΑΧΟΥ 48
  39. ΚΥΦΩΝΙΔΗΣ ΙΣΑΑΚ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 43
  40. ΘΩΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΗ) του ΧΡΗΣΤΟΥ 40
  41. ΠΑΤΣΑΒΟΥΔΗ ΣΟΦΙΑ του ΙΣΙΔΩΡΟΥ 38
  42. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΕΤΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 36
  43. ΠΑΝΤΕΡΜΑΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 36
  44. ΚΑΜΤΣΙΚΛΗ ΠΑΡΘΕΝΑ (ΝΟΠΗ) του ΜΑΥΡΟΥΔΗ 32
  45. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΥΡΩΝΑ 32

Εκλογική Περιφέρεια Φιλίππων

  1. ΛΕΜΟΝΙΔΟΥ ΠΑΥΛΙΝΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 371
  2. ΜΩΫΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 143
  3. ΔΕΛΗΣΤΑΜΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 136
  4. ΜΑΝΕΛΙΔΟΥ ΒΕΡΟΝΙΚΑ του ΟΤΑΡΗ 115
  5. ΗΛΙΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 107
  6. ΜΑΤΣΟΥΚΑΤΙΔΗΣ ΠΑΡΗΣ του ΣΩΚΡΑΤΗ 90
  7. ΤΖΑΒΛΑ ΑΘΗΝΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 88

Λαϊκή Συσπείρωση Δήμου Καβάλας-Χρήστος Ποτόλιας

Εκλογική Περιφέρεια Καβάλας

  1. ΠΟΤΟΛΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΛΗ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 259
  2. ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 256
  3. ΚΑΡΑΜΠΑΤΖΑΚΗΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 126
  4. ΓΙΑΜΟΥΡΙΔΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 101
  5. ΜΑΚΕΔΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 99
  6. ΑΛΧΑΖΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ  97
  7. ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΟΣ του ΖΑΧΑΡΙΑ 95
  8. ΒΟΥΛΓΑΡΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 81
  9. ΠΡΑΣΙΔΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ (ΤΖΕΝΗ) του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 75
  10. ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΑΝΘΟΥΛΑ του ΠΕΤΡΟΥ 66
  11. ΣΟΦΙΑΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 61
  12. ΚΑΓΙΑΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 59
  13. ΚΟΖΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 57
  14. ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 52
  15. ΣΦΟΥΝΗΣ ΝΕΣΤΩΡ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 48
  16. ΡΑΖΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΘΕΟΧΑΡΗ 48
  17. ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 46
  18. ΖΑΡΑΓΚΟΥΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ 44
  19. ΣΤΑΜΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 42
  20. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ 40
  21. ΚΕΝΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 39
  22. ΚΑΡΑΜΠΑΤΖΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 38
  23. ΣΧΟΙΝΑΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ 35
  24. ΡΟΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΤΙΑΝΑ) του ΒΑΪΟΥ 34
  25. ΚΥΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 33
  26. ΚΡΑΒΒΑΡΙΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 33
  27. ΚΑΣΑΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 30
  28. ΚΑΛΥΒΙΩΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΑΛΕΞΙΑ) του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 28
  29. ΜΟΥΣΤΑΚΙΔΟΥ ΜΕΛΑΝΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 28
  30. ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΑΝΗ ΑΡΓΥΡΩ του ΠΑΝΤΕΛΗ 28
  31. ΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 26
  32. DIMITROVA DANIELA του KRASTEVA 24
  33. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ 24
  34. ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗ ΛΑΖΑΡΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 22
  35. ΠΕΡΔΙΚΗ ΧΡΥΣΗ του ΙΩΑΝΝΗ 21
  36. ΚΩΝΣΤΑΝΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΤΡΥΦΩΝΑ 20
  37. ΓΚΟΓΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 19
  38. ΙΣΑ ΝΤΟΡΙΑΝ (ΘΑΝΑΣΗΣ) του ΝΙΚΟ 18
  39. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 18
  40. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΣΑΒΒΑ 17
  41. ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΑΝΑΝΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 16
  42. ΧΑΤΖΗΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΤΣΟΜΑΡΕΛΛΗ ΕΥΑΝΘΙΑ (ΕΒΕΛΙΝΑ) του ΙΩΑΝΝΗ 16
  43. ΚΑΤΑΠΟΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ 15
  44. ΕΛΑΪΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 14
  45. ΤΖΑΝΑΚΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 14
  46. ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 14
  47. ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 13
  48. ΝΤΑΒΟΥ ΓΚΟΓΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 12
  49. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 9
  50. ΜΠΟΥΡΣΑΛΙΔΟΥ ΓΑΒΡΗΛΙΔΟΥ ΑΓΑΠΗ του ΗΛΙΑ 9
  51. ΠΟΛΥΖΟΥ ΜΕΡΕΣΙΩΤΗ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 8

Εκλογική Περιφέρεια Φιλίππων

  1. ΠΟΤΟΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 373
  2. ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 55
  3. ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ 51
  4. ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 41
  5. ΜΑΝΩΛΗ ΣΟΥΖΑΝΑ του ΑΡΙΣΤΟΓΕΝΗ 28
  6. ΓΑΛΗΝΟΥ ΞΕΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 27
  7. ΜΟΥΡΑΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 26
  8. ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 23
  9. ΠΕΝΤΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 21
  10. ΠΑΤΣΙΑΜΑΝΗ ΑΡΓΥΡΗ (ΡΟΥΛΑ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 13

Ελληνική Αυγή για τον Δήμο Καβάλας-Δημήτρης Βογιατζής

Εκλογική Περιφέρεια Καβάλας

  1. ΝΤΟΜΑΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 190
  2. ΚΙΜΕΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 129
  3. ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 100
  4. ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 96
  5. ΓΡΙΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 90
  6. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΣΑΑΚ 61
  7. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ 49
  8. ΖΑΧΑΡΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 44
  9. ΚΙΣΣΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 35
  10. ΠΑΧΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 33
  11. ΛΙΟΥΒΑΣ ΚΑΛΟΥΔΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 25
  12. ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 24
  13. ΚΑΡΑΠΑΥΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 21
  14. ΤΣΑΚΙΡΗ ΕΛΠΙΔΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 20
  15. ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 19
  16. ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 18
  17. ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 17
  18. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΤΕΛΗ 17
  19. ΚΩΣΤΙΤΣΑ ΣΟΥΣΑΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 16
  20. ΣΑΜΟΘΡΑΚΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 16
  21. ΚΟΥΝΔΟΥΡΟΣ ΠΟΛΥΜΕΝΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 15
  22. ΣΑΜΟΘΡΑΚΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 15
  23. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΠΩΛΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 14
  24. ΚΟΡΟΛΑΝΟΓΛΟΥ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ του ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ 14
  25. COSTA RALUCA του FLORIAN 14
  26. ΜΠΟΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 13
  27. ΚΟΥΒΟΥΚΛΙΩΤΟΥ ΖΩΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 11
  28. ΕΛΚΑΜΙΣ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΙΜΠΡΑΗΜ 10
  29. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΚΟΡΟΛΑΝΟΓΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ του ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ 10
  30. ΧΑΤΖΗΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ  9
  31. ΠΟΥΛΟΥΤΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 9
  32. ΚΟΥΒΟΥΚΛΙΩΤΟΥ ΣΑΜΑΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 6
  33. ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 5
  34. ΣΥΚΑΔΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 5
  35. ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 0

Εκλογική περιφέρεια Φιλίππων

  1. ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ 83
  2. ΠΡΙΟΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΑΒΒΑ 64
  3. ΠΑΧΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 61
  4. ΤΣΑΦΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΑΝΕΣΤΗ 43
  5. ΠΟΥΤΑΧΙΔΗΣ ΑΝΘΙΜΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 35
  6. ΣΙΧΛΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 28
  7. ΠΟΥΛΟΥΤΙΔΟΥ ΚΑΡΑΝΤΙΝΑ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 18
  8. ΡΙΤΣΑΓΚΟΒΑ ΜΑΡΙΑ του ΒΛΑΝΤΙΜΙΡ 12

Συνεργασία για την Καβάλα-Νίκος Ξανθόπουλος

Εκλογική Περιφέρεια Καβάλας

  1. ΜΠΕΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ 79
  2. ΝΤΑΒΙΤΑΒΙΑΝ ΑΝΝΑ του ΓΚΑΡΝΙΚ 61
  3. ΜΥΛΩΘΡΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 57
  4. ΣΟΥΓΚΑΡΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 52
  5. ΚΑΡΚΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 42
  6. ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 40
  7. ΧΩΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 37
  8. ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ 33
  9. ΧΑΣΑΠΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 33
  10. ΚΟΚΚΑΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ 31
  11. ΔΟΝΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΒΑΣΙΛΗ 30
  12. ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 29
  13. ΜΟΜΤΣΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ 26
  14. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 26
  15. ΣΙΩΤΑΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 25
  16. ΚΟΡΟΣΟΓΛΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ 19
  17. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ 16
  18. ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 15
  19. ΓΕΡΜΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΟΜΗΡΟΥ 15
  20. ΚΑΛΟΥΤΣΙΔΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ του ΚΑΡΟΛΟΥ 14
  21. ΒΟΥΡΤΖΟΥΜΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΠΑΝΤΕΛΗ 14
  22. ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΙΩΣΗΦ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 13
  23. ΝΑΤΣΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 13
  24. ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 13
  25. ΔΕΜΕΡΤΖΙΔΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 13
  26. ΔΟΥΡΟΥΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 12
  27. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 11
  28. ΜΑΣΤΡΑΝΤΩΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 10
  29. ΤΖΙΝΑ ΑΝΘΟΥΛΑ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 10
  30. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 10
  31. ΚΥΠΙΡΓΙΑΝΝΗΣ ΒΕΡΟΠΟΥΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 8
  32. ΧΙΡΣΦΕΛΝΤ ΣΟΥΣΑΝΑ-ΕΥΔΟΞΙΑ του ΟΥΛΡΙΧ ΝΤΙΤΤΜΑΡ 8
  33. ΑΝΩΤΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 7
  34. ΣΤΑΜΠΟΥΛΗ ΑΓΑΠΗ του ΠΑΣΧΑΛΗ 7
  35. ΣΙΜΙΤΑΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 5
  36. ΚΥΠΙΡΓΙΑΝΝΗ ΠΑΛΑΠΟΥΚΙΔΟΥ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ του ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ 3

Εκλογική περιφέρεια Φιλίππων

  1. ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 87
  2. ΣΚΟΝΙΔΗΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 66
  3. ΔΕΜΕΡΤΖΙΔΟΥ ΕΛΠΙΔΑ του ΠΑΥΛΟΥ 46
  4. ΚΑΡΑΚΟΖΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 36
  5. ΣΑΚΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 32
  6. ΓΩΓΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 19
  7. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 18
  8. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 17
  9. ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΗΛΙΑ 16
  10. ΑΣΛΑΜΑΖΙΔΟΥ ΕΥΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 11

Δήμος Παγγαίου

Ναι Μπορούμε-Φίλιππος Αναστασιάδης

Εκλογική Περιφέρεια Ελευθερούπολης

  1. ΚΑΛΛΙΝΙΚΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1977
  2. ΑΠΑΖΙΔΟΥ ΖΩΗ του ΗΛΙΑ 1936
  3. ΤΣΑΚΑΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1498
  4. ΜΠΟΣΜΠΟΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 1100
  5. ΣΤΑΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 1052
  6. ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ 682
  7. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΥΔΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 603
  8. ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 542
  9. ΤΣΕΤΙΝΗ ΑΘΗΝΑ του ΟΔΥΣΣΕΑ 387
  10. ΚΑΛΛΙΣΤΡΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 384
  11. ΚΙΛΙΝΚΑΡΙΔΗΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ του ΓΙΟΥΡΙ 353
  12. ΤΕΝΕΚΕΤΖΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 326
  13. ΕΥΓΕΝΕΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 302
  14. ΛΙΟΝΤΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 210
  15. ΔΗΜΟΥ ΚΑΡΑΠΡΩΪΜΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ 201

Εκλογική Περιφέρεια Ελευθερών

  1. ΠΡΙΟΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 1699
  2. ΜΠΕΝΗ ΧΡΥΣΑΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΠΕΤΡΟΥ 1316
  3. ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ(ΠΑΡΗΣ) του ΛΑΖΑΡΟΥ 1176
  4. ΤΡΑΓΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 730
  5. ΝΕΖΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΟΡΔΑΝΗ 671
  6. ΚΑΤΣΙΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΑΛΗΝΟΥ 499
  7. ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ(ΜΑΓΔΑ) του ΗΛΙΑ 457
  8. ΜΙΣΣΙΡΙΑΝ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 379
  9. ΤΣΕΡΚΕΖΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΛΑ(ΒΟΥΛΑ) του ΙΩΑΝΝΗ 349
  10. ΚΑΛΑΪΤΖΟΓΛΟΥ ΙΟΡΔΑΝΑ του ΘΩΜΑ 290
  11. ΟΡΦΑΝΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ(ΒΑΣΩ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 264
  12. ΠΑΚΑΤΑΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΣΑΒΒΑ 251
  13. ΚΟΜΙΣΕΡΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 201
  14. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 179

Εκλογική Περιφέρεια Ορφανού

  1. ΓΚΕΝΤΣΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1431
  2. ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΟΥ 1178
  3. ΑΜΠΑΤΖΙΑ ΟΛΓΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 1169
  4. ΧΡΥΣΑΦΟΥΔΗ ΜΥΡΣΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 829
  5. ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 788
  6. ΚΑΡΑΝΤΑΓΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 771
  7. ΚΙΟΣΕΠΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΑΤΘΑΙΟΥ 522
  8. ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 381
  9. ΚΩΣΤΟΥΔΗ ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ ΣΑΒΒΑΤΩ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 303

Εκλογική Περιφέρεια Παγγαίου

  1. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 913
  2. ΣΑΡΑΝΤΟΥΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΗΛΙΑ 882
  3. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 613
  4. ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ ΤΡΥΦΩΝ του ΜΙΧΑΗΛ 603
  5. ΧΑΤΖΟΥΔΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΕΛΕΝΗ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 520
  6. ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 519

Εκλογική Περιφέρεια Πιερέων

  1. ΓΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1469
  2. ΣΕΧΤΑΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΕΟΦΥΤΟΥ 1147
  3. ΚΑΡΑΚΑΣΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 867
  4. ΜΑΝΤΖΟΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 704
  5. ΘΩΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΡΟΔΟΤΟΥ 669
  6. ΣΑΚΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ 399

Σωστή Επιλογή-Βασίλης Ξουλόγης

Εκλογική Περιφέρεια Ελευθερούπολης

  1. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΟΡΔΑΝΗ 950
  2. ΤΣΙΠΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΕΣΤΗ 946
  3. ΤΙΜΟΣΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ  853
  4. ΜΑΤΣΑΓΚΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 683
  5. ΦΙΛΙΝΚΑΡΙΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ του ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΥ 603
  6. ΤΣΙΛΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 517
  7. ΣΚΑΡΤΟΥΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 457
  8. ΚΟΥΤΣΟΥΡΕΛΙΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 425
  9. ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ-ΧΩΛΙΔΟΥ ΜΑΡΘΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 366
  10. ΠΑΣΒΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 360
  11. ΜΑΡΟΥΦΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΘΕΟΦΙΛΟΥ 156
  12. ΜΩΡΑΛΗ-ΚΙΟΥΤΣΟΥΚΗ ΑΝΝΑ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 132
  13. ΚΕΧΑΓΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΥΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 107
  14. ΚΥΠΡΑΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΠΑΥΛΟΥ 80
  15. ΜΗΤΟΥ ΕΥΘΑΛΙΑ (ΘΑΛΕΙΑ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 61

Εκλογική Περιφέρεια Ελευθερών

  1. ΜΠΑΤΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 464
  2. ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 357
  3. ΚΟΝΤΙΔΟΥ-ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ 354
  4. ΓΕΝΝΕΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 352
  5. ΒΑΞΕΒΑΝΗ ΑΓΑΘΟΝΙΚΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ 315
  6. ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΤΑΡΑΣΙΑ (ΣΙΤΣΑ) του ΙΩΑΝΝΗ 312
  7. ΠΑΚΑΤΑΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 301
  8. ΚΑΠΛΑΝΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 293
  9. ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΗΛΙΑ 283
  10. ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΛΕΝΑ) του ΠΑΝΤΕΛΗ 263
  11. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 184
  12. ΚΑΤΣΑΓΚΙΩΤΟΥ-ΜΕΝΤΕΣΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 179
  13. ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 114
  14. ΚΟΝΔΥΛΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 101

Εκλογική Περιφέρεια Ορφανού

  1. ΚΑΝΤΑΖΙΔΗΣ ΕΥΦΡΑΙΜ (ΜΑΚΗΣ) του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 318
  2. ΚΙΑΧΑΓΙΑ ΣΤΕΛΛΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 279
  3. ΕΥΔΟΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 277
  4. ΑΖΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 267
  5. ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 241
  6. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ (ΡΟΥΛΑ) συζ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 209
  7. ΣΑΜΟΥΗΛΙΔΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ (ΧΡΥΣΑ) του ΠΑΥΛΟΥ 192
  8. ΤΟΡΟΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΟΣΜΑ 138
  9. ΚΟΣΜΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 108

Εκλογική Περιφέρεια Παγγαίου

  1. ΜΑΛΑΚΟΖΗΣ ΒΑΡΣΑΜΗΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΦΩΤΙΟΥ 799
  2. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΙΩΑΚΕΙΜ (ΜΙΜΗΣ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 605
  3. ΠΑΠΑΖΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 539
  4. ΤΣΑΧΑΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 399
  5. ΒΑΡΥΤΗ ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 347
  6. ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 209

Εκλογική Περιφέρεια Πιερέων

  1. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 743
  2. ΚΑΛΕΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ 672
  3. ΑΛΕΠΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΙΚΗ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 672
  4. ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΩΜΑ 405
  5. ΖΟΥΜΠΟΥΛΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ 370
  6. ΠΑΠΙΑΜΟΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 258

Παγγαίο Αύριο-Γιώργος Γερομάρκος

Εκλογική Περιφέρεια Ελευθερούπολης

  1. ΣΑΡΑΝΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 86
  2. ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ 84
  3. ΣΤΕΤΣΙΚΑ ΠΑΓΩΝΑ (ΠΕΝΝΥ) του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 82
  4. ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 69
  5. ΤΖΑΜΠΕΓΙΑ ΓΙΟΕΛ (ΓΙΩΡΓΟΣ) του ΦΑΤΟΣ 66
  6. ΜΟΥΛΛΑΚΗ ΠΑΓΩΝΑ (ΠΕΓΚΥ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 61
  7. ΝΟΒΑΚΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 54
  8. ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΛΣΑΜΗ 48
  9. ΜΠΑΡΔΟΣΙ ΜΠΕΣΝΙΚ (ΓΙΑΝΝΗΣ) του ΙΜΠΡΑΧΙΜ 20
  10. ΣΑΛΠΙΓΓΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 11

Εκλογική Περιφέρεια Ελευθερών

  1. ΤΣΙΓΚΑ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ (ΛΙΤΣΑ) του ΠΑΡΘΕΝΗ 78
  2. ΣΚΑΡΤΟΥΛΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 40
  3. ΦΙΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΟΛΥΔΩΡΑ 39
  4. ΖΡΑΦΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 33
  5. ΚΗΡΥΤΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 31
  6. ΔΗΜΕΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 29
  7. ΚΟΥΡΟΥΚΑΦΑ-ΚΑΣΤΑΝΑ ΕΛΠΙΔΑ του ΙΩΑΝΝΗ 28
  8. ΚΥΡΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 25
  9. ΑΣΛΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 11

Εκλογική Περιφέρεια Ορφανού

  1. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΑΝΘΙΜΟΥ 59
  2. ΜΕΝΤΕΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 51
  3. ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 36
  4. ΡΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 31
  5. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΟΡΙΝΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 16
  6. ΑΛΒΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 8

Εκλογική Περιφέρεια Παγγαίου

  1. ΚΕΓΑΧΙΑΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 54
  2. ΚΥΡΜΠΑΤΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΠΑΥΛΟΥ 34
  3. ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ- ΚΩΤΣΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 31
  4. ΠΑΠΑΔΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 14

Εκλογική Περιφέρεια Πιερέων

  1. ΚΑΡΑΚΟΤΣΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 208
  2. ΑΛΕΠΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 113
  3. ΚΑΘΑΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 74
  4. ΜΠΟΖΟΥΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ 48
  5. ΚΑΡΓΑ ΣΟΦΙΑ του ΓΙΑΝΝΑΚΗ 36

Όραμα και Ανάπτυξη-Αθανάσιος Βαζακίδης

Εκλογική Περιφέρεια Ελευθερούπολης

  1. ΓΚΑΓΚΑΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΕΜΜΑNΟΥHΛ 108
  2. ΚΑΥΚΑΛΑΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΗΡΑΚΛΗ 79
  3. ΤΟΠΤΣΗ ΘΕΟΦΙΛΙΤΣΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 55
  4. ΚΑΪΠΗ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 36
  5. ΤΣΙΣΙΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 27
  6. ΞΥΔΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 23
  7. ΚΡΗΝΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 18
  8. ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 11
  9. ΔΑΛΑΚΟΥΡΑ ΖΩΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 8
  10. ΤΖΙΤΖΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 8
  11. ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 8

Εκλογική Περιφέρεια Ελευθερών

  1. ΤΖΟΥΡΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ (ΦΩΝΤΑΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 105
  2. ΛΙΑΡΓΚΟΒΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 49
  3. ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 48
  4. ΒΑΖΑΚΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ 33
  5. ΒΑΖΑΚΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 30
  6. ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 19
  7. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 18
  8. ΤΣΙΜΗΡΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 13
  9. ΞΥΔΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 9

Εκλογική Περιφέρεια Ορφανού

  1. ΑΥΓΕΡΙΝΟΥ-ΤΣΙΜΗΡΙΚΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ 76
  2. ΖΙΡΤΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 31
  3. ΒΑΖΑΚΙΔΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 26
  4. ΕΓΓΛΕΖΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΥΛΟΥ 19
  5. ΤΣΙΜΗΡΙΚΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ 17
  6. ΣΤΑΜΑΤΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 7

Εκλογική Περιφέρεια Παγγαίου

  1. ΒΑΖΑΚΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ 52
  2. ΤΣΙΜΗΡΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 30
  3. ΤΟΤΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 18
  4. ΚΡΗΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 14
  5. ΜΠΕΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 13
  6. ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΕΛΕΝΗ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 11

Εκλογική Περιφέρεια Πιερέων

  1. ΦΛΩΡΟΣ ΦΛΩΡΟΣ (ΛΑΚΗΣ) του ΣΤΑΥΡΟΥ 204
  2. ΦΛΩΡΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ 178
  3. ΚΑΡΙΠΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 90
  4. ΒΙΖΒΙΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 79
  5. ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ του ΔΑΝΙΗΛ 34

Λαϊκή Συσπείρωση Παγγαίου-Μιχάλης Διαμαντόπουλος

Εκλογική Περιφέρεια Ελευθερούπολης

  1. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 72
  2. ΔΗΜΑΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 20
  3. ΓΙΑΜΟΥΡΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 20
  4. ΜΑΔΕΜΤΖΟΓΛΟΥ ΜΠΑΚΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 18
  5. ΡΑΛΛΗ ΤΟΠΑΛΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ  17
  6. ΜΑΣΤΙΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ 16
  7. ΣΕΡΕΦΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΘΕΟΦΙΛΟΥ 14
  8. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 14
  9. ΚΟΥΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 11
  10. ΚΑΡΑΠΕΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 8

Εκλογική Περιφέρεια Ελευθερών

  1. ΣΠΑΘΑΡΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΑΝΑΓΝΩΣΤΗ 54
  2. ΣΑΜΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 42
  3. ΣΠΑΘΑΡΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 37
  4. ΓΑΪΤΑΝΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 27
  5. ΠΑΛΗΚΗΡΑ ΑΡΓΥΡΩ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 26
  6. ΠΑΚΑΤΑΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 26
  7. ΘΩΜΑΪΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ 10
  8. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ 8
  9. ΡΟΥΛΗ ΜΑΛΧΟΒ ΑΝΝΕΝΤΟΡΕ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΓΙΟΧΑΝΝΕΣ ΕΡΝΕΣΤ 5

Εκλογική Περιφέρεια Ορφανού

  1. ΣΑΜΑΡΑΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 82
  2. ΦΑΚΑΚΗ ΞΑΝΘΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 45
  3. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 44
  4. ΑΖΛΗ ΤΣΟΛΑΚΙΔΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 37
  5. ΚΑΛΦΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 36
  6. ΜΠΡΑΤΣΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ  22

Εκλογική Περιφέρεια Παγγαίου

  1. ΦΑΣΟΥΛΗ ΧΡΥΣΗ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 27
  2. ΜΠΡΑΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 26
  3. ΝΕΣΤΟΡΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 15
  4. ΣΙΚΑΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 9

Εκλογική Περιφέρεια Πιερέων

  1. ΠΟΔΟΓΟΡΙΑΝΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 35
  2. ΖΩΪΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 32
  3. ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 18
  4. ΚΟΛΑΞΙΔΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 8
Δήμος Θάσου

ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΘΑΣΟΥ

1 ) ΚΙΡΙΑΤΖΙΔΟΥ ΠΑΠΑΝΑΡΕΤΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 168

2 ) ΛΑΜΠΡΙΝΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 168

3 ) ΛΟΥΒΟΥΛΟΥΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 153

4 ) ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΩΜΑ 142

5 ) ΜΕΡΑΚΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 109

6 ) ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 90

7 ) ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ 69

8 ) ΜΑΚΕΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 61

9 ) ΦΩΤΕΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 60

10 ) ΛΙΟΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 54

11 ) ΜΑΛΑΜΙΔΗΣ ΜΑΛΑΜΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 52

12 ) ΜΑΓΔΑΛΗΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 50

13 ) ΑΡΑΠΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 46

14 ) ΚΟΥΤΛΗ ΚΟΥΝΤΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 43

15 ) ΣΑΟΥΛΙΔΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ του ΧΡΗΣΤΟΥ 42

16 ) ΜΑΡΚΙΑΝΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 42

17 ) ΓΡΙΝΤΖΟΣ ΚΟΜΝΗΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 42

18 ) ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΕΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 40

19 ) ΣΤΡΑΤΗΓΕΝΤΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 38

20 ) ΠΑΤΕΛΗΣ ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 37

21 ) ΖΟΥΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ 34

22 ) ΚΟΖΙΝΣΚΑΓΙΑ ΑΛΕΣΙΑ του ΠΕΤΡ 32

23 ) ΛΟΥΒΟΥΛΟΥΔΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΕ ΑΓΛΑΪΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 32

24 ) ΝΙΑΠΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 30

25 ) ΣΠΑΝΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 27

26 ) ΔΟΥΒΛΕΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΑΒΒΑ 26

27 ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΛΑΤΩ του ΛΑΜΠΡΟΥ 25

28 ) ΓΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΣ 24

29 ) TEUNISSEN BARBARA NELL του HERMAN 22

30 ) ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 22

31 ) ΦΡΥΔΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 21

32 ) ΚΟΥΤΕΒΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ του ΙΩΑΝΝΗ 19

33 ) ΡΟΔΑ ΛΕΟΝΤΑΡΑΚΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 17

34 ) ΒΕΡΖΑΜΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 12

35 ) ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΟΥΔΗ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 12

36 ) ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 11

37 ) ΤΣΙΛΟΓΕΩΡΓΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 10

38 ) ΜΠΑΚΟΓΙΩΡΓΟΥ ΝΙΚΟΛΕΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ 10

39 ) ΚΙΡΚΙΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΠΑΝΤΕΛΗ 8

40 ) ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΘΩΜΑΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 7

41 ) ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΑΥΛΟΥ 0

ΣΥΜΠΡΑΞΗ ΕΥΘΥΝΗΣ

1 ) ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΚΙΜΩΝΑ 658

2 ) ΜΑΝΙΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 607

3 ) ΠΥΡΗΝΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 498

4 ) ΠΙΠΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 485

5 ) ΖΑΦΑΡΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 454

6 ) ΚΑΡΑΒΟΥΖΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ (ΣΤΗΒΗΣ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 447

7 ) ΜΑΝΙΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 424

8 ) ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 410

9 ) ΤΣΟΥΛΚΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 406

10 ) ΣΑΛΤΑΡΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 403

11 ) ΣΤΡΑΤΗΓΕΝΤΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 376

12 ) ΓΚΑΓΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 372

13 ) ΜΑΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ 344

14 ) ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 319

15 ) ΞΩΓΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 306

16 ) ΨΙΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 302

17 ) ΜΑΡΚΙΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 300

18 ) ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΙΩΑΝΝΗ 274

19 ) ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ (ΒΑΡΟΥΝΑ) του ΙΩΑΝΝΗ 241

20 ) ΜΑΔΕΜΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 230

21 ) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΑΡΧΟΝΤΗΣ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ 225

22 ) ΜΕΡΕΣΗ ΚΥΒΑΡΑΚΗ ΑΡΧΟΝΤΟΥΛΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 220

23 ) ΚΑΛΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 215

24 ) ΣΤΟΥΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 177

25 ) ΚΥΡΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 150

26 ) ΣΑΛΟΥΦΑ ΣΩΤΗΡΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 149

27 ) ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ του ΙΩΑΝΝΗ 143

28 ) ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΛΑΣΚΑΡΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΔΩΡΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ 142

29 ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 125

30 ) ΔΗΜΗΤΡΕΛΗ ΙΩΑΝΝΑ (ΓΙΑΝΝΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 113

31 ) ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΑΛΦΑΣ) του ΜΑΤΘΑΙΟΥ 109

32 ) ΓΕΩΡΓΑΛΑ ΑΡΓΥΡΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 108

33 ) ΠΑΠΑΦΙΛΙΠΠΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 104

34 ) ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΕΥΜΟΡΦΙΑ (ΕΜΥ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 103

35 ) ΒΟΥΡΒΟΥΤΣΙΩΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 96

36 ) ΜΑΥΡΕΝΑ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 59

37 ) ΚΟΥΒΕΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 59

38 ) ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ ΖΩΝΤΑΝΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ του ΜΟΡΦΗ 57

39 ) ΚΑΛΑΚΗ ΛΑΣΚΑΡΙΝΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 47

40 ) ΜΑΚΕΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 19

41 ) ΚΑΚΑΡΕΛΗ ΦΑΙΔΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 12

Δημοτική Θασιακή Κίνηση-Πάμε Μαζί

1 ) ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ 192

2 ) ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΜΕΝΕΛΑΟΥ 149

3 ) ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 122

4 ) ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 76

5 ) ΚΥΡΙΑΚΟΥΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 75

6 ) ΠΑΤΗΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 72

7 ) ΣΑΡΗΜΠΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 64

8 ) ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΕΛΕΝΗ του ΖΑΡΙΦΗ 61

9 ) ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 59

10 ) ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 58

11 ) ΛΙΑΚΟΥΔΗ ΑΝΝΑ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 57

12 ) ΒΑΛΣΑΜΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 53

13 ) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 50

14 ) ΜΠΡΑΣΤΙΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 48

15 ) ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 47

16 ) ΛΑΜΠΙΡΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 46

17 ) ΦΕΛΟΥΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 46

18 ) ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 45

19 ) BRUCKER-PAPAGEORGIU SYBILLE-JOHANNA-BARBARA του HEINRICH 38

20 ) ΔΗΜΗΤΡΕΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 32

21 ) ΑΣΗΜΕΝΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 27

22 ) NOLDEN-MANOLAKIS BIRGIT του HERBERT 25

23 ) ΔΟΥΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 25

24 ) ΤΣΟΜΠΡΙΣ ΕΛΕΝΗ συζ. ΡΑΪΝΕΡ 23

25 ) ΙΑΤΡΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΠΕΡΙΚΛEΟΥΣ 21

26 ) ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΓΓΕΛΟΥ 15

27 ) ΚΑΡΑΜΠΕΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 15

28 ) ΚΑΒΑΝΟΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 14

29 ) ΣΙΜΙΤΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ 12

30 ) ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 10

31 ) ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 9

ΧΑΤΖΗΕΜΜΑΝΟΥΗΛ – ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΗ ΘΑΣΟ

1 ) ΠΛΑΦΑΔΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ 471

2 ) ΓΕΩΡΓΑΛΗ – ΝΙΚΗΤΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΦΩΤΙΟΥ 462

3 ) ΜΠΙΛΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ 400

4 ) ΙΩΑΝΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 365

5 ) ΠΕΤΑΜΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 350

6 ) ΨΑΛΙΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 328

7 ) ΑΡΧΟΝΤΙΤΣΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 321

8 ) ΜΑΛΛΙΑΡΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 309

9 ) ΒΑΣΙΛΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 284

10 ) ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 251

11 ) ΓΕΡΑΚΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 249

12 ) ΤΟΥΝΤΑ ΠΑΜΦΙΛΗ (ΦΙΛΙΩ) του ΜΑΡΙΝΟΥ 235

13 ) ΡΑΦΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΕΣΤΗ 215

14 ) ΚΑΡΤΑΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 187

15 ) ΒΛΑΧΟΜΑΝΩΛΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 187

16 ) ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΩΜΑ 169

17 ) ΤΣΟΥΛΚΑΝΗ ΠΛΟΥΜΙΤΣΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 152

18 ) ΜΑΤΟΥΖΗ ΑΘΗΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 141

19 ) ΣΟΦΙΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 137

20 ) ΚΥΡΙΑΤΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 137

21 ) ΠΑΠΑΛΑΣΚΑΡΗ ΡΟΥΛΑ ΑΡΓΥΡΗ (ΑΡΓΥΡΩ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 130

22 ) ΠΑΤΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 129

23 ) ΚΟΖΕΛΙ ΑΝΤΟΝ (ΤΟΝΥ) του ΣΛΑΒΚΟ ΑΛΟΪΣ 126

24 ) ΛΑΖΑΡΕΛΗ – ΠΛΙΓΚΑ ΣΩΤΗΡΙΑ (ΣΟΝΙΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 123

25 ) ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 115

26 ) ΚΛΩΤΣΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 107

27 ) ΚΑΡΤΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 105

28 ) ΔΑΛΓΙΑΝΝΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΔΙΑΜΑΝΤΗ 102

29 ) ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 88

30 ) ΔΑΓΚΑΛΑΚΗ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 71

31 ) ΧΑΤΖΗΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 69

32 ) ΤΣΟΥΠΡΑΣ ΘΩΜΑΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 61

33 ) ΚΑΛΟΥΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 58

34 ) ΚΑΤΣΙΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 55

35 ) ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 50

36 ) ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 37

37 ) ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗ ΒΕΝΕΤΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 29

38 ) ΛΟΒΟΥΛΟΥ ΠΕΛΑΓΙΑ (ΠΟΛΥ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 29

39 ) ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 5

40 ) ΣΟΥΛΑ ΜΙΜΟΖΑ συζ. ΒΙΤΜΟΡ 5

Δήμος Νέστου

Πορεία με Όραμα – ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Κεραμωτής

1 ) ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΛΑΡΙΣΑ του ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΥ 1600

2 ) ΚΑΪΝΤΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ) του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 804

3 ) ΧΑΤΖΗΓΕΡΑΚΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 738

4 ) ΨΥΧΟΥΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΗΓΑΝΙΤΑΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 568

5 ) ΛΕΠΙΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 482

6 ) ΣΚΟΡΔΑ-ΚΑΡΑΤΣΟΜΠΑΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 478

7 ) ΕΛΕΥΘΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ 457

8 ) ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 418

9 ) ΜΟΥΖΑΛΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 323

Ορεινού

10 ) ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 670

11 ) ΚΟΡΓΙΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΠΑΤΟΖ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 462

Χρυσούπολης

12 ) ΓΚΡΑΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 1130

13 ) ΑΡΓΥΡΕΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 756

14 ) ΤΟΥΜΠΕΚΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 737

15 ) ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 701

16 ) ΑΡΓΥΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 654

17 ) ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 582

18 ) ΧΑΤΟΥΤΣΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 530

19 ) ΦΑΝΑΡΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΜΙΧΑΗΛ 528

20 ) ΣΑΒΒΑΪΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 508

21 ) ΨΥΛΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 506

22 ) ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 487

23 ) ΒΑΛΣΑΜΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 481

24 ) ΓΕΝΝΑΙΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 425

25 ) ΔΟΛΔΟΥΚΗ ΛΕΜΟΝΙΑ (ΛΕΜΗ) του ΠΟΛΥΤΙΜΟΥ 406

26 ) ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΗΛΙΑ 356

27 ) ΚΟΡΓΙΑΝΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 341

28 ) ΝΙΚΗΦΟΡΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ (ΝΟΠΗ) του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 338

29 ) ΚΑΡΑΛΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΝΕΣΤΗ 333

30 ) ΜΠΟΥΝΤΖΟΥΚΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 326

31 ) ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 320

32 ) ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 259

33 ) ΔΡΑΚΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 203

34 ) ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΝΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ 157

35 ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 155

36 ) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 145

37 ) ΘΕΟΦΙΛΙΔΟΥ – ΛΑΔΕΡΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 140

38 ) ΜΠΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΥΛΟΥ 115

39 ) ΜΙΡΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 93

40 ) ΚΙΡΚΙΤΖΩΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΑΝΔΡΕΑ 79

ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΝΕΣΤΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Κεραμωτής

  1. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΜΠΙΤΣΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 52

2 ) ΧΑΤΖΗΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΑΛΚΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 32

3 ) ΑΡΑΠΙΔΟΥ ΓΚΕΡΛΕΚΤΣΗ ΕΥΔΟΞΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 23

4 ) ΦΡΑΓΚΙΔΟΥ ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 17

5 ) ΤΑΧΜΑΤΖΙΔΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΑΔΟΥ ΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 14

6 ) ΚΕΚΙΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 3

7 ) ΒΑΝΔΩΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 3

Ορεινού

8 ) ΜΕΛΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΑΣΧΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 30

9 ) ΠΑΡΤΣΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΚΛΕΙΔΗ 15

Χρυσούπολης

10 ) ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 65

11 ) ΤΟΜΠΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 61

12 ) ΤΣΙΜΑΓΕΩΡΓΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 58

13 ) ΤΙΡΤΣΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 54

14 ) ΚΩΤΣΑ ΠΟΤΟΛΙΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 45

15 ) ΒΟΥΚΑΛΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 30

16 ) ΤΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΒΑΡΥΤΗ 26

17 ) ΣΠΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 26

18 ) KACHAMACHKOVA PARVOLETA του GEORGI 25

19 ) ΤΑΞΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 25

20 ) ΑΜΠΑΝΟΖΗ ΠΑΣΧΑΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 22

21 ) ΨΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 22

22 ) ΜΑΚΡΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 18

23 ) ΑΛΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 16

24 ) ΜΕΛΙΣΣΙΔΟΥ ΣΤΟΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 8

25 ) ΤΖΙΡΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 8

26 ) ΤΣΑΚΝΙΑΡΗ ΕΛΕΝΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 8

27 ) ΘΑΡΡΟΠΟΥΛΟΥ ΛΑΜΠΡΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 5

28 ) ΠΑΝΤΑΖΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ 4

29 ) ΚΟΡΕΣΟΓΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 4

ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ ΣΑΒΒΑΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Κεραμωτής

1 ) ΖΥΓΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1096

2 ) ΒΛΑΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 1032

3 ) ΣΙΝΙΩΡΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 971

4 ) ΛΙΒΕΡΙΑΔΗΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ (ΑΓΙΣ) του ΣΟΛΩΝΑ 827

5 ) ΣΙΩΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΠΟΛΩΝΟΣ) του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 784

6 ) ΚΟΥΡΣΑΝΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 660

7 ) ΚΑΜΠΟΥΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 615

8 ) ΕΛΕΥΘΕΡΑΚΗ ΑΦΕΝΤΟΥΛΗ ΑΡΓΥΡΩ του ΔΗΜΟΥ 454

9 ) ΠΕΛΤΕΚΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 233

Ορεινού

10 ) ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 831

11 ) ΚΑΛΟΓΕΡΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 691

12 ) ΘΕΟΛΟΓΙΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 171

Χρυσούπολης

13 ) ΓΑΤΟΥΛΑ ΑΔΑΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΣΠΥΡΟΥ 1454

14 ) ΚΟΓΚΑΛΙΔΗΣ ΖΗΣΗΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 860

15 ) ΚΟΥΜΠΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ 846

16 ) ΜΑΚΚΙΔΗΣ ΑΡΧΟΝΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 782

17 ) ΜΕΡΜΕΛΕΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 761

18 ) ΧΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΕΛΙΟΥ 713

19 ) ΠΟΥΤΑΧΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ 672

20 ) ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 655

21 ) ΓΚΡΙΤΖΕΛΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 562

22 ) ΚΙΟΤΖΕΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ 561

23 ) ΕΥΘΥΚΡΑΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 552

24 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 483

25 ) ΡΕΣΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 475

26 ) ΓΑΖΓΑΛΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 458

27 ) ΚΡΥΣΤΑΛΛΗΣ ΔΗΜΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 429

28 ) ΛΑΜΠΕΤΣΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΛΑΜΠΟΣ) του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 427

29 ) ΜΟΥΡΟΥΖΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ 394

30 ) ΝΟΥΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 375

31 ) ΚΥΖΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 369

32 ) ΛΑΔΙΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΟΠΗ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 319

33 ) ΓΚΟΓΚΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 303

34 ) ΜΙΚΙΟΥ ΤΣΟΤΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 299

35 ) ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΠΙΠΙΚΟ) του ΧΡΗΣΤΟΥ 262

36 ) ΖΑΧΑΡΙΑΔΟΥ (ΒΟΥΚΑΛΕΛΗ) ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ (ΕΦΗ) του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 259

37 ) ΤΖΙΒΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 254

38 ) ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΕΣΤΗ 240

39 ) ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΠΑΤΣΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΑΓΓΕΛΟΥ 209

40 ) ΒΟΝΙΚΑΚΗ ΔΙΑΛΕΚΤΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 208

41 ) ΛΕΙΒΑΔΙΤΟΥ ΓΟΥΛΑ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 142



Σχετικά Άρθρα

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Accept privacy policy

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.

Close