Αθλητικά

Την Κυριακή το 1ο Καλοκαιρινό τουρνουά της Δόξας Αμυγδαλεώνα (Αναλυτικό πρόγραμμα)

banner

 

1o ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΟ  ΤΟΥΡΝΟΥΑ “ΔΟΞΑ  ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ“

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 16-6-2019

ΤΟ ΠΡΩΪ ΜΕ  ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 10.00π.μ.

ΘΑ ΑΓΩΝΙΣΤΟΥΝ ΟΙ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ Κ8(2011-2012-2013)  & Κ10 (2009-2010)

ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΜΕ ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ  17.30μ.μ.

ΘΑ ΑΓΩΝΙΣΤΟΥΝ ΟΙ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ Κ12(2007-2008)  & Κ14 (2005-2006)

 

  • ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ – ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ

1) Στις φάσεις των ομιλών κάθε ομάδα παίρνει 3 βαθμούς για κάθε νίκη και 1 βαθμό για κάθε ισοπαλία. Σε περίπτωση ισοβάθμιας δυο ομάδων υπερτερεί αυτή που κέρδισε στο μεταξύ τους αγώνα, αν  ο αγώνας έχει  λήξει ισόπαλος υπερτερεί αυτή που έχει καλύτερη διαφορά τερμάτων κι αν η διαφορά είναι η ίδια υπερτερεί η ομάδα με την καλύτερη επίθεση.

2)Στους αγώνες κατάταξης αν κάποιος αγώνας λήξει ισόπαλος κάθε ομάδα θα εκτελέσει από 3 πέναλτι για να βγει ο νικητής

3)Οι αλλαγές κατά την διάρκεια του αγώνα είναι απεριόριστες και γίνονται χωρίς να διακόπτεται ο αγώνας

4)ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΘΑ ΙΣΧΥΟΥΝ ΟΙ ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ Κ.Α.Π ΜΕ ΕΞΑΙΡΕΣΗ ΤΟ ΟΦΣΑΙΝΤ, ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΔΕΝ ΘΑ ΙΣΧΥΣΕΙ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ –ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΜΑΔΩΝ

  • Στην κατηγορία Κ14(2005-2006) υπάρχει συμμετοχή  4 ομάδων οι οποίες θα αγωνιστούν όλες μεταξύ τους και με βάση τα αποτελέσματα θα υπάρχει η τελική κατάταξη για τις θέσεις 1 – 4
  • Στην κατηγορία Κ12 (2007-2008) υπάρχει συμμετοχή 6 ομάδων οι οποίες θα αγωνιστούν αρχικά μεταξύ τους σε δύο (2) ομίλους των τριών ομάδων για την Α’ φάση. Στη συνέχεια θα γίνει η Β’ φάση όπου για τις θέσεις 4-6 θα γίνει νέος όμιλος ο οποίος θα απαρτίζεται από τους δύο τρίτους και τον χειρότερο δεύτερο και για τις θέσεις 1-3 άλλος όμιλος ο οποίος θα απαρτίζεται από τους δύο πρώτους και τον καλύτερο δεύτερο. Οι ομάδες θα αγωνιστούν εκ νέου μεταξύ τους και ανάλογα με τα αποτελέσματα θα προκύψει η κατάταξη 1 – 6
  • Στην κατηγορία Κ10 (2009-2010) υπάρχει συμμετοχή 8 ομάδων χωρισμένες σε 2 ομίλους 1ο και 2ο , οι οποίες θα αγωνιστούν μεταξύ τους για την Α’ φάση. Μετά το τέλος της Α’ φάσης και ανάλογα με την κατάταξη σε κάθε όμιλο θα αγωνιστούν μεταξύ τους :

ο 4ος του 1ου Ομίλου με τον 4ο του 2ου Ομίλου – θέσεις 7-8

ο 3ος του 1ου Ομίλου με τον 3ο του 2ου Ομίλου – θέσεις 5-6

ο 2ος του 1ου Ομίλου με τον 2ο του 2ου Ομίλου – θέσεις 3-4

ο 1ος του 1ου Ομίλου με τον 1ο του 2ου Ομίλου – θέσεις 1-2

και ανάλογα με τα αποτελέσματα θα διαμορφωθεί η τελική κατάταξη 1 – 8

  • Στην κατηγορία Κ11(2011-2012-2013) υπάρχει συμμέτοχη 8 ομάδων που θα  αγωνιστούν μεταξύ τους δίνοντας τέσσερα (4) παιχνίδια και δεν θα υπάρχει κατάταξη .

 

ΟΡΟΙ – ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΤΟΥ ΤΟΥΡΝΟΥΑ

 

  • Θα απονεμηθούν κύπελλα σε όλες τις ομάδες κάθε κατηγορίας και θα απονεμηθούν αναμνηστικά  διπλώματα συμμετοχής σε όλα τα παιδιά.

 

  • Οι υπεύθυνοι των ομάδων παρακαλούνται για την έγκαιρη προσέλευση τους τόσο για την έναρξη του τουρνουά όσο και για την κάθε αγωνιστική δραστηριότητα τους κατά την διάρκεια του προκειμένου να τηρηθεί ο χρονικός προγραμματισμός για να μειωθούν οι καθυστερήσεις που θα επιφέρουν κούραση σε ποδοσφαιριστές συνόδους και γονείς.

 

  • Σε κάθε παιδί θα δοθεί 1 μπουκάλι νερό και 1 κρουασάν.

 

  • Κατά την διάρκεια των αγώνων θα υπάρξει ιατρική υποστήριξη.

 

  • Για την όσο το δυνατόν καλύτερη διεξαγωγή των αγώνων παρακαλούνται οι υπεύθυνοι των ομάδων να ενημερώσουν τους γονείς – συνοδούς των μικρών ποδοσφαιριστών ότι ΑΠΑΓΟΡΕΥΤΑΙ Η ΕΙΣΟΔΟΣ ΚΑΙ Η ΠΑΡΑΜΟΝΗ ΤΟΥΣ ΕΝΤΟΣ ΤΟΥ ΓΗΠΕΔΟΥ.

 

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ8  (2011-2012-2013) – (7vs7)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ  16  ΙΟΥΝΙΟΥ  ΜΕ ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 10.00π.μ. ΚΑΙ ΩΡΑ ΛΗΞΗΣ 14.00μ.μ.

ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΟΥΝ ΣΕ ΔΥΟ ΓΗΠΕΔΑ (1) & (2) ΔΙΑΣΤΑΣΕΩΝ 20μΧ30μ  ΜΕ 3ΑΡΕΣ ΕΣΤΙΕΣ ΚΑΙ  ΜΕ ΜΠΑΛΕΣ Νο3.

Ο ΑΡΙΘΜΟΣ ΤΩΝ ΠΑΙΚΤΩΝ ΠΟΥ ΘΑ ΑΓΩΝΙΖΟΝΤΑΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ 7Χ7 ΚΑΙ Η ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ 20 ΛΕΠΤΑ

ΣΥΝΟΛΟ ΑΓΩΝΩΝ : 4 Χ 20 ΛΕΠΤΑ ΜΕ 10 ΛΕΠΤΑ  ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

 

ΟΜΙΛΟΣ
ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ
ΠΑΟΚ MUNDIALITO
ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ
ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
Π.Α.Ο.Π. Ν.ΑΜΙΣΣΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

 

ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΣΚΟΡ
10:00 – 10:20 ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ ΓΗΠΕΔΟ 1  
10:00 – 10:20 ΠΑΟΚ MUNDIALITO – Π.Α.Ο.Π. Ν.ΑΜΙΣΣΟΥ ΓΗΠΕΔΟ 2  
10:30 – 10:50 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ ΓΗΠΕΔΟ 1  
10:30 – 10:50 ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ ΓΗΠΕΔΟ 2  
11:00 – 11:20 ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ – ΠΑΟΚ MUNDIALITO ΓΗΠΕΔΟ 1  
11:00 – 11:20 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ – Π.Α.Ο.Π. Ν. ΑΜΙΣΣΟΥ ΓΗΠΕΔΟ 2  
11:30 – 11:50 ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ – ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ ΓΗΠΕΔΟ 1  
11:30 – 11:50 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ ΓΗΠΕΔΟ 2  
11:50 – 12:10 ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ    
12:10 – 12:30 ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ – ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ ΓΗΠΕΔΟ 1  
12:10 – 12:30 ΠΑΟΚ  MUNDIALITO – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ ΓΗΠΕΔΟ 2  
12:40 – 13:00 ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ – Π.Α.Ο.Π. Ν.ΑΜΙΣΣΟΥ ΓΗΠΕΔΟ 1  
12:40 – 13:00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ – ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ ΓΗΠΕΔΟ 2  
13:10 – 13:30 ΠΑΟΚ MUNDIALITO – ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ ΓΗΠΕΔΟ 1  
13:10 – 13:30 ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ – ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ ΓΗΠΕΔΟ 2  
13:40 – 14:00 ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ  – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ ΓΗΠΕΔΟ 1  
13:40 – 14:00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ – Π.Α.Ο.Π. Ν.ΑΜΙΣΣΟΥ ΓΗΠΕΔΟ 2  
14:00    ΛΗΞΗ   –  ΑΠΟΝΟΜΕΣ

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΤΑΤΑΞΗ

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ10  (2009-2010) – (8vs8)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ  16  ΙΟΥΝΙΟΥ  ΜΕ ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 10.00π.μ. ΚΑΙ ΩΡΑ ΛΗΞΗΣ 14.00μ.μ.

ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΟΥΝ ΣΕ ΔΥΟ ΓΗΠΕΔΑ (3) & (4) ΔΙΑΣΤΑΣΕΩΝ 30μΧ40μ ΜΕ 3ΑΡΕΣ ΕΣΤΙΕΣ ΚΑΙ  ΜΕ ΜΠΑΛΕΣ Νο4.

Ο ΑΡΙΘΜΟΣ ΤΩΝ ΠΑΙΚΤΩΝ ΠΟΥ ΘΑ ΑΓΩΝΙΖΟΝΤΑΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ 8Χ8 ΚΑΙ Η ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ 20 ΛΕΠΤΑ

ΣΥΝΟΛΟ ΑΓΩΝΩΝ : 4 Χ 20 ΛΕΠΤΑ ΜΕ 10 ΛΕΠΤΑ  ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

 

                                                

1Ος ΟΜΙΛΟΣ          2Ος  ΟΜΙΛΟΣ
ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
Π.Α.Ο.Π. Ν. ΑΜΙΣΣΟΥ ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ Α.Ο.ΚΑΒΑΛΑΣ

          

1Η ΦΑΣΗ

ΑΓΩΝΑΣ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ 10.00 – 10.20 3
ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΡΑΜΑΣ 10.00 – 10.20 4
ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ – ΑΟΚΑΒΑΛΑΣ 10.30 – 10.50 3
Π.Α.Ο.Π. Ν.ΑΜΙΣΣΟΥ – ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 10.30 – 10.50 4
ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ – Π.Α.Ο.Π. Ν. ΑΜΙΣΣΟΥ 11.00 – 11.20 3
ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟΚΑΒΑΛΑΣ 11.00 – 11.20 4
ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ 11.30 – 11.50 3
ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ – ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΡΑΜΑΣ 11.30 – 11.50 4
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΡΗΝΙΔΩΝ – Π.Α.Ο.Π. Ν. ΑΜΙΣΣΟΥ 12.00 – 12.20 3
ΑΟΚΑΒΑΛΑΣ – ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΡΑΜΑΣ 12.00 – 12.20 4
ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ – ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 12.30 – 12.50 3
ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ – ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ 12.30 – 12.50 4

2Η ΦΑΣΗ

ΑΓΩΝΑΣ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑ ΓΗΠΕΔΟ
Ο 4Ος ΤΟΥ  1ΟΥ ΟΜΙΛΟΥ –  Ο 4Ος ΤΟΥ 2ΟΥ ΟΜΙΛΟΥ 13.00 – 13.20 4
Ο 3Ος ΤΟΥ  1ΟΥ ΟΜΙΛΟΥ –  Ο 3Ος ΤΟΥ 2ΟΥ ΟΜΙΛΟΥ 13.00 – 13.20 3
Ο 2Ος ΤΟΥ  1ΟΥ ΟΜΙΛΟΥ –  Ο 2Ος ΤΟΥ 2ΟΥ ΟΜΙΛΟΥ 13.30 – 13.50 4
Ο 1Ος ΤΟΥ  1ΟΥ ΟΜΙΛΟΥ –  Ο 1Ος ΤΟΥ 2ΟΥ ΟΜΙΛΟΥ 13.30 – 13.50 3
14.00  ΛΗΞΗ  –  ΑΠΟΝΟΜΕΣ

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ12  (2007-2008) – (8vs8)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ  16  ΙΟΥΝΙΟΥ  ΜΕ ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 17.30μ.μ. ΚΑΙ ΩΡΑ ΛΗΞΗΣ 20.30μ.μ.

ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΟΥΝ ΣΕ ΔΥΟ ΓΗΠΕΔΑ (1) & (2) ΔΙΑΣΤΑΣΕΩΝ 30μΧ50μ ΜΕ 5ΑΡΕΣ ΕΣΤΙΕΣ ΚΑΙ  ΜΕ ΜΠΑΛΕΣ Νο5.

Ο ΑΡΙΘΜΟΣ ΤΩΝ ΠΑΙΚΤΩΝ ΠΟΥ ΘΑ ΑΓΩΝΙΖΟΝΤΑΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ 8Χ8 ΚΑΙ Η ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ  25 ΛΕΠΤΑ

ΣΥΝΟΛΟ ΑΓΩΝΩΝ : 4 Χ 25 ΛΕΠΤΑ ΜΕ 5 ΛΕΠΤΑ  ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

 

                                                

1Ος ΟΜΙΛΟΣ          2Ος  ΟΜΙΛΟΣ
ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ
ΠΑΟΚ MUNDIALITO Π.Α.Ο.Π. Ν.ΑΜΙΣΣΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Ο.ΚΑΒΑΛΑΣ

          

1Η ΦΑΣΗ

ΑΓΩΝΑΣ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ-ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 17.00 – 17.55 1
ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ – ΑΟΚΑΒΑΛΑΣ 17.00 – 17.55 2
ΠΑΟΚ MUNDIALITO-ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 18.00 – 18.25 1
Π.Α.Ο.Π. Ν.ΑΜΙΣΣΟΥ – ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ 18.00 – 18.25 2
ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ – ΠΑΟΚ MUNDIALITO 18.30 – 18.55 1
Π.Α.Ο.Π. Ν.ΑΜΙΣΣΟΥ – ΑΟΚΑΒΑΛΑΣ 18.30 – 18.55 2

 

2Η ΦΑΣΗ

1Ος ΟΜΙΛΟΣ  ΓΙΑ ΘΕΣΕΙΣ 1-3          2Ος  ΟΜΙΛΟΣ  ΓΙΑ ΘΕΣΕΙΣ 4-6
1Ος  1ΟΥ ΟΜΙΛΟΥ                                       (Α) 3Ος  1ΟΥ ΟΜΙΛΟΥ                                       (Δ)
1Ος 2ΟΥ ΟΜΙΛΟΥ                                        (Β) 3Ος  2ΟΥ ΟΜΙΚΛΟΥ                                     (Ε)
ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ 2Ος ΤΩΝ ΔΥΟ ΟΜΙΛΩΝ       (Γ) ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΣ 2Ος ΤΩΝ ΔΥΟ ΟΜΙΛΩΝ     (ΣΤ)
  ΑΓΩΝΑΣ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑ ΓΗΠΕΔΟ  
  (Α) – (Γ) 19.00 – 19.25 1  
  (Δ) – (ΣΤ) 19.00 – 19.25 2  
  (Β) – (Γ) 19.30 – 19.55 1  
  (Ε) – (ΣΤ) 19.30 – 19.55 2  
  (Α) – (Β) 20.00 – 20.25 1  
  (Δ) – (Ε) 20.00 – 20.25 2  
  20.30   ΛΗΞΗ – ΑΠΟΝΟΜΕΣ  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ14  (2005-2006) – (9vs9)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ  16  ΙΟΥΝΙΟΥ  ΜΕ ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 17.30μ.μ. ΚΑΙ ΩΡΑ ΛΗΞΗΣ 20.30μ.μ.

ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΟΥΝ  ΣΕ ΕΝΑ ΓΗΠΕΔΟ ΔΙΑΣΤΑΣΕΩΝ 50μχ65μ (το μισό γήπεδο στο πλάτος του) ΜΕ 5ΑΡΕΣ ΕΣΤΙΕΣ  ΚΑΙ  ΜΕ ΜΠΑΛΕΣ Νο5.

Ο ΑΡΙΘΜΟΣ ΤΩΝ ΠΑΙΚΤΩΝ ΠΟΥ ΘΑ ΑΓΩΝΙΖΟΝΤΑΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ 9Χ9 ΚΑΙ Η ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ 25 ΛΕΠΤΑ

ΣΥΝΟΛΟ ΑΓΩΝΩΝ : 3 Χ 25 ΛΕΠΤΑ ΜΕ 5 ΛΕΠΤΑ  ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ

 

ΟΜΙΛΟΣ
ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ
ΑΟΚΑΒΑΛΑΣ
ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

 

ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΣΚΟΡ
17:30 – 17:55 ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ – ΑΟΚΑΒΑΛΑΣ ΓΗΠΕΔΟ  
18:00 – 18:25 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ – ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ ΓΗΠΕΔΟ  
18:30 – 18:55 ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ – ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ ΓΗΠΕΔΟ  
19:00 – 19:25 ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟΚΑΒΑΛΑΣ ΓΗΠΕΔΟ  
19:30 – 19:55 ΒΡΑΣΙΔΑΣ Ν.ΠΕΡΑΜΟΥ – ΑΟΚΑΒΑΛΑΣ ΓΗΠΕΔΟ  
20.00 – 20:30 ΔΟΞΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ – ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ ΓΗΠΕΔΟ  
20:30  ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΜΕ ΒΑΣΗ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ –  ΛΗΞΗ   –  ΑΠΟΝΟΜΕΣ


Σχετικά Άρθρα

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Accept privacy policy

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.

Close