Με πέντε αναβολές πραγματοποιήθηκε η 12η αγωνιστική σε Β1’, Β2’ και Β3’ κατηγορία της ΕΠΣ Καβάλας.
Αρκετές ομάδες μετρούν ήδη αναβληθέν αναμετρήσεις με αποτέλεσμα να περιπλέκονται τα πράγματα στους βαθμολογικούς πίνακες.
Β1’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 12Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Π.Ο Κεραμωτής-Φάρος Μαριών 7-2
Ποντιακός Ποντολιβάδου-Απόλλων Χρυσοχωρίου 1-4
Πανιώνιος Ξεριά-Μακεδονικός Αγιάσματος 0-1
Α.Ο Ποταμιάς-Ποσειδώνας Καβάλας 1-3
Μυρμιδόνες Καβάλας-Μαίανδρος Γέροντα 0-2
Ατρόμητος Λεκάνης-Αίας Παναγίας ΑΝΑΒΟΛΗ
Β1’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
- Π.Ο Κεραμωτής 33 (51-13)
- Απόλλων Χρυσοχωρίου 26 (34-11)
- Μακεδονικός Αγιάσματος 25 (19-11)
- Ποειδώνας Καβάλας 25 (24-16)
- Μαίανδρος Γέροντα 20 (16-25)
- Πανιώνιος Ξεριά 19 (26-12)
- Α.Ο Ποταμιάς 14 (14-20)
- Μυρμιδόνες Καβάλας 10 (12-22)
- Φάρος Μαριών 8 (14-39)
- Αίας Παναγίας* 8 (16-29)
- Ποντιακός Ποντολιβάδου 8 (10-23)
- Ατρόμητος Λεκάνης* (**) 3 (11-26)
(*) Υπολείπονται ένα παιχνίδι
(**) Έχει -3 βαθμούς
Β2’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 12Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Καβάλα 2004-Άρης Ζυγού 0-0
Άγιος Λουκάς-ΠΑΟΚ Καβάλας 0-6
Κεραυνός Καλλιράχης-Ελπίδες Καβάλας 1-0
Μακεδονικός Αμισιανών-Ηρακλής Καβάλας ΑΝΑΒΟΛΗ
Δόξα Αμυγδαλεώνα-Ασπίδα Πολυστύλου ΑΝΑΒΟΛΗ
Ρεπό: Άρης Πρίνου
Β2’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
- Μακεδονικός Αμισιανών** 25 (27-7)
- ΠΑΟΚ Καβάλας 21 (25-13)
- Καβάλα 2004 20 (19-13)
- Άρης Ζυγού** 17 (22-13)
- Δόξα Αμυγδαλεώνα*** 17 (12-9)
- Άρης Πρίνου* (**) 17 (22-14)
- Ασπίδα Πολυστύλου** 11 (14-19)
- Ηρακλής Καβάλας** (*****) 10 (19-10)
- Κεραυνός Καλλιράχης** 9 (13-26)
- Ελπίδες Καβάλας 3 (7-25)
- Άγιος Λουκάς**** 0 (5-36)
(*) Έχει κάνει το ρεπό του
(**) Υπολείπονται έναν αγώνα
(***) Υπολείπονται δυο αγώνες
(****) Έχει -3 βαθμούς
(*****) Έχει -6 βαθμούς
Β3’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 12Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Μ.Α Ορφανίου-Κεραυνός Ελευθερών 4-0
Αστέρας Φωλιάς-Α.Ο Κάρυανης 3-2
ΠΑΟΚ Αγ. Ανδρέα-Ατρόμητος Ακροβουνίου 2-0
Βυζάντιο Κοκκινοχώματος-Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας ΑΝΑΒΟΛΗ
ΑΣ Παγγαίο-ΑΕ Πιερέων ΑΝΑΒΟΛΗ
Ρεπό: Α.Ο Ελαιοχωρίου
Β3’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
- Μ.Α Ορφανίου 29 (35-6)
- Αστέρας Φωλιάς 25 (34-17)
- Κεραυνός Ελευθερών 20 (27-15)
- Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας** 17 (24-15)
- ΠΑΟΚ Αγ. Ανδρέα** 16 (23-15)
- Ατρόμητος Ακροβουνίου 14 (19-23)
- Α.Ο Κάρυανης 14 (21-22)
- Βυζάντιο Κοκκινοχώματος*** 11 (10-17)
- Α.Ο Ελαιοχωρίου* (**) 10 (14-16)
- ΑΕ Πιερέων*** 3 (9-19)
- ΑΣ Παγγαίο** (****) -3 (1-52)
(*) Έχει κάνει το ρεπό του
(**) Υπολείπονται ένα παιχνίδι
(***) Υπολείπονται δυο παιχνίδια
(****) Έχει -3 βαθμούς